Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kell negativ PCR teszt oltatla...

Damn kérdése:

Kell negativ PCR teszt oltatlankent Nemetorszagbol Magyarorszagra valo utazaskor?

Figyelt kérdés

Mar regota terveztuk a csaladdal egy EU-n kivuli orszagbol Magyarorszagra valo hazautast. Hogy ne legyen problema kesobb azzal, hogy hol kaptam az oltast kivartam a beadatassal addig amig haza koltoztunk (ez volt 7 napja). Sajnos viszont hivtak, hogy Nemetorszagba ki kellene repulnom par konferenciara. Mivel az elmult 7 nap inkabb vam ugyintezesrol szolt mint sem arrol, hogy oltast kapjak (amugy se kaphatok ha nem vagyok az orszagban mar minimum 14 napja) ezert tovabbra sem kaptam oltast.


Arra mar rajottem, hogy egy negativ 72 oranal fiatalabb PCR teszt eleg ahhoz, hogy kirepulhessek Nemetorszagba. Az viszont nem egyertelmu szamomra, hogy a haza utazashoz szuksegem van-e erre vagy eleg annyi hogy magyar allampolgar vagyok es haza akarok jonni? Koszi a valaszokat



2021. okt. 25. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Szóval konderenciákra jársz, de annyi eszed nem volt, hogy 8 hónap alatt időben beoltasd magad. Konferenciára hívnak, de még arra is képtelen vagy, hogy a ki-beutazási szabályokkal képbe kerülj. :))

Megnevettettél.

2021. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

15 éve zöldfülűként engem is küldtek ki tanfolyamokra, megbeszélésekre, én sem úgy jöttem ki anyámból, hogy mindent tudjak.

A mai szabályokat meg egyáltalán nem tudom, mert már nem utazgatok.

Nyilván te is így vagy vele, mert érdemi választ nem tudtál adni.

2021. okt. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Morzsikám, elfelejtettél felhasználó nevet váltani. Egyébként pontosítsuk, a nem tud azt jelenti, nem képes, a nem akar pedig azt, hogy méltatlannak érzi azt, hogy az adott gyökérnek válaszoljon.

Én a nem akar kategóriába tartozom.

2021. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd bodri, stílus maga az ember. És ki mint él, úgy ítél.(veled ellenben nem mindenki irogat több fiókról)


Én nem a kérdező vagyok, csak figyelem a kérdést, hátha érkezik értelmes válasz, mivel 2 éve csak a nyári nyugis időszakban utaztam pár napot, amikor senki semmit sem kért.


“ a nem akar pedig azt, hogy méltatlannak érzi azt, hogy az adott gyökérnek válaszoljon.”


Aki valóban méltatlannak érzi, az valóban továbbgörget. Aki nem tud, az odaír valami kéretlent.


Egy jó tanács: ha bepállott, cserélj alsóneműt, neked is szebb lesz a napod. 😉

2021. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt részletesen le van írva. Ha repülsz Magyarországra, akkor kell a negatív PCR-teszt (72 órán belüli), ha közúton lépsz be, akkor nem kell.

2021. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!