Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol vásárolnál nyaralót...

Hol vásárolnál nyaralót Európában és/vagy Ázsiában (csak ezeken a földrészeken) ha az anyagiak most nem számítanának? Két falut/várost (vagy régiót) is megjelölhetsz), de csak kettőt.

Figyelt kérdés

Kezdem én:


1. Szicíliában (bárhol)


2. Edinborough külvárosában



2020. jan. 13. 23:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Esetleg meg is indokolhatnád mi vonz az adott régióban/városban leginkább, amiért arra (illetve arra a kettőre) esett választásod. :)
2020. jan. 13. 23:42
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha pénz nem számítana mondjuk Costa Rica. Imádtam ott lenni csodás a klíma meg a természet. De reálisabb célokat kellett találnom szóval éppen keresgélek valami lepattant farmot a Kanári-szigeteken amit lakhatóvá lehetne varázsolni. Ideális esetben a négy nagy sziget egyikén de egyre inkább hajlok afelé hogy valamelyik kisebb szigeten vegyek mert olcsóbbak. A terv az hogy az év egyik felében melózok itt Londonban a másik felében ott lennék, ami épp megterem azt elpasszolnam a helyi piacokon amúgy meg lazulgatnák a spórolt pénzemből.
2020. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy én vagyok a tudatlan, de itt valami csak nem akar stimmelni. Costa Rica mióta Ázsia, vagy Európa része?...


Nem kell válaszolni.

2020. jan. 13. 23:57
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi pár éve Thaiföldön akartunk venni egy kis házat egy kedvenc városunkban ahová mindig visszajárunk. Sajnálatunkra külföldi nem vásárolhat úgy ingatlant, hogy utána az az örökség része legyen. Külföldi csak a házat veheti meg. A rajta lévő telket nem. Ha vennék egy házat , azt életem végéig élvezhetem, de ha meghalok, visszaszáll a ház a királyi kincstárba. Vagyis nem örökölhető. Nem vettünk, mert nem is olcsó, és így csak "bérlem". Ezért Spanyolországban vettünk egy szép kis házat. Hasonló öröködési szabály van ott is mint Magyarországon. Az örökség fontos, mert van 1 fiam.
2020. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jó felületesen olvastam el a kérdést. Akkor maradok a Kanari-szigeteknél, Ázsia nekem nem pálya.
2020. jan. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyet Spanyolország déli részén télre, egyet Norvégiában nyárra. Mennék oda ahol jó az idő.
2020. jan. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6: Én is követem a 15-20 fokot! :)
2020. jan. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyet valamelyik közép/dél-vietnámi nagyvárosban, egyet Kelet-Indonéziában valami majdnem lakatlan helyen. Ezeknél jobb része szerintem nincs a Földnek.
2020. jan. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

("az anyagiak nem számítanak" dolgot úgy fordítottam le, hogy viszont dolgozni kell, azaz kb. annyi szabadság lehet, mint most)

1. Montenegró: jó idő, kellemes klíma, mégis valamivel kevésbé felkapott és nyüzsgő, mint más mediterrán vidékek; euró a fizetőeszköz.

2. Brit vidéki ház: stílusra tetszik a brit építészet és táj.

2020. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1. Azori szigetek

2. Man sziget

2020. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!