Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Párizs multikulturális...

Ha Párizs multikulturális világváros, akkor ebben a videóban, hogyhogy szinte minden ember fehér?

Figyelt kérdés

Kérdésem egyáltalán nem rasszista szándékú csak fura, hogy alig látni benne nem fehér embert, miközben Franciaország tele van a gyarmatokról és arab országokból bevándorolt emberekkel.

https://www.youtube.com/watch?v=G-v-UKEJ4E4

Ez a videó viszont olyan, mintha valami film vagy divatmárka reklámja lenne, egy hajléktalant nem látok és minden nő magas, csinos, szép, elegáns. Vagy tényleg ilyen Párizs belvárosa?



2020. jan. 1. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A bevándorlók nem csak négerek vagy arabok lehetnek. Mi van a magyarokkal, románokkal, lengyelekkel, ukránokkal, oroszokkal stb-vel?
2020. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Én a 6. perc végéig néztem, és addig kb. 30 embert lehet jobban látni, ebből 6 másik rasszból származó embert számoltam meg, és 2 két magas nőt, akikből az egyik francia, a másik szerintem német lehet. A többi nő jóval alacsonyabb volt a videó készítőjénél, 155-165 cm körüliek.
2020. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%

Egyetlen videó nem nyújt teljes képet egy város lakosságának etnikai összetételéről. Ez jobb:


[link]

2020. jan. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a videó Párizs 6. kerületében készült. Ez a legdrágább kerülete a városnak...
2020. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!