Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 3-an mennénk ki Amerikába....

3-an mennénk ki Amerikába. New York vagy Los Angeles?

Figyelt kérdés
Szerintetek hova érdemes menni? New York-ba vagy Los Angelesbe? A családommal szeretnénk kimenni 1 hétre. Mennyibe kerülne mindennel együtt? Mennyi esély van rá, hogy a vízumot elfogadják? A fiam 15 éves nem tudom járna-e neki valahova kedvezmény. Keresgéltem oldalakat csak ott vagy körütazást találtam. De ha egyénileg kell megoldani sem baj. Köszi

2016. dec. 20. 06:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amerikába ne egy hétre menj, hosszú az út az első napokban Jetleges leszel, aztán 2-3 nap és haza. Legalább két hétre érdemes menni.

Te tudod mi érdekel Los Angeles vagy New York.. Ebben max véleményt lehet írni, de az nem feltétlenül segít neked.

Turistaként ESTA-t kell igényelni. Nem értem, hogy a ti esetetekben miért utasítanák azt el. Tiltottak már ki az országból?

Árakat magad is tudsz nézni neten. Honnan tudjuk, hogy milyen igényeitek vannak. Nézd meg a repjegy árakat, szállást plusz rakd rá az egyéb kölcségeket (belépők, étel, tömegközlekedés vagy taxi stb). Minden fent van a neten, még az étteremek árai is.

2016. dec. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Neked nem tölt be a google vagy mi akadályoz meg abban,hogy hasznald!Minden kerdesedre valaszt adna!Többek között arra is hogy ilyen utazasnal vizumrol szo sincs!

A hova erdemes menni kerdesre sem tudunk valaszolni maximum velemenyt irni hiszen mindenkinek mas tetszik!

2016. dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
15%
Maradjatok inkább itthon.
2016. dec. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy hétre tényleg nem érdemes menni, mire átálltok, jöhettek is haza. És arányaiban a repülőjegy lesz a legnagyobb költségetek. Inkább 2-3 hetet javaslok én is. 15 éves gyerek hamar megunja a városnézést. Az ideális talán az lenne, ha New Yorkba töltenétek pár napot, onnan vagy egy kis körutat szerveztek (Vermont, Niagara, stb.), vagy átrepültök délre, vagy nyugatra, mindegy, ami tetszik. Az amerikai városok nem nagy csodák, inkább a nemzeti parkokra, természeti látnivalókra koncentrálnék. Mivel a látnivalók nagy területen vannak szétszórva, és nem minden hónapban jár az ember arra, ezért vannak körutak.

Ha kényelmesen akartok utazni, és nem magatok szervezkedni, keressetek fly and drive utakat: benne vannak a repülőjegyek, kaptok autót, egy útvonalat, és a szállások is meglesznek. A többit szabadon intézitek.

2016. dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
New Yorkra bőven elég egy hét. 2-3 hét felesleges.
2016. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!