Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Jártatok már az Usa-ban?

Jártatok már az Usa-ban?

Figyelt kérdés
Ha igen melyik városokban nyaraltatok?
2016. máj. 28. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Nem, és nem is tervezem.
2016. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem, és nem is tervezem (de szeretnék, csak nem tervezem :) )
2016. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen. New York, Chicago.
2016. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, New York.
2016. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Szerencsére nem, és soha nem is akarok.
2016. máj. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Egyszer-kétszer már megjártam Floridát, aznon belűl voltam Miami-ban és Orlando-ban is. Az első utazásomat soha nem felejtem el, 12 órán át izgultam, nehogy úgy járjunk mint a LOST-ban. Szerencsére van egy ismerősünk akinek pont a tengerpart mellett van egy bazinagy szinte már "luxus" háza, és volt olyan rendes, és elszállásolt minket. Elsőre egy kicsit furcsa volt találkozni sok más amerikai márkával (ami nincs nagyon európában), de a végén az ember rájön, hogy basszus... ezek jobbak mint amik otthon vannak (és drágábbak...).

Azon a nyaraláson belűl még meglátogattuk a Universal Studios parkját is. Olyan rohadt nagy volt, hogy 2 nap kellett hozzá hogy bejárjuk, szóval végűl mégis csak kénytelenek voltunk egy motelben megszállni. Tipikus amerikai filmekben szereplő kis lepukkantról volt szó, de még ez is élmény volt. A legnagyobb pechünk az volt, hogy a MALEV pont akkor dobta be a törülközőt, szóval kétséges volt, hogy visszajutunk e :D


Ha elszeretnél utazni egyszer, én csak ajánlani tudom, de számíts rá, hogy valószínűleg nem két filléredbe fog kerűlni.

2016. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Még nem, de nagyon szívesen elmennék, de most még nem engedhetem meg magamnak.
2016. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. San Diego, Los Angeles, Santa Barbara, Las Vegas.
2016. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyaralni voltam ott, hanem nyári táborban dolgoztam, New York államban, és persze voltam New York Cityben is pár napot várost nézni :)
2016. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 szabina555 ***** válasza:
100%
Igen. Boston, New York, Washington, Philadelphia, Miami, Chicago, Las Vegas, Los Angeles és San Francisco :)
2016. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!