Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikai állás közvetítővel?

Amerikai állás közvetítővel?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok? Szállodai takarítót olvastam pár nappal ez előtt, milyen tapasztalataitok vannak amerikai munka közvetítőiről?


Köszönöm a válaszokat!!



2016. márc. 7. 22:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Vannak "közvetítők", de kicsit sem burkoltan fekete munkát hirdetnek, ugyanis munkavállalàsit nem intèznek. Eleve takarító melòkra nem fogsz vízumot kapni, mert milliò meg egy munkanélküli van helyben is. Feketèn meg totál felesleges kimenni, mikor nyitva az egèsz EU munkaügyben.
2016. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

Keress vissza itt a gyikon, kb. havi 1x vagy 2x valaki feltesz hasonlo kerdest. amerikaimunka meg usamunka meg egyeb cimeken vannak ezek az oldalak, es igernek fut meg fat meg fotok meg ugyfel tapasztalatok meg akarmi de en egy ora alatt egyik kezem a seggemben osszerakok neked egy ilyen oldalt es begyujtom a sok naiv idiota penzet igerve, hogy majd kiviszem oket az usaba dolgozni...


Illegalis a melo!!!!

2016. márc. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
2016. márc. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:

Sziasztok! Én is ezen gondolkozom, hogy Amerikába folytatnám.

Erről az oldalról valami tapasztalat vagy vélemény?? Kamu az egész?

[link]

2016. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
Még az előbb elfelejtettem írni, hogy jól átolvastam és nem kell előre fizetni semmit! Most akkor ez hihető lehet? Ha valakivel összefognánk és a többség is úgy látja én neki vágnék!!!
2016. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 szabina555 ***** válasza:
nem az a része kamu, hogy nem jutsz ki és nem lesz meg a munka, mert igen. viszont ez 100%ban fekete munka. amennyiben bevállalod, hogy illegálisan tartózkodsz kint, akkor hajrá.
2016. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
Hát úgy azért nem. Köszönöm válaszod!
2016. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Két másodperc alatt: a telefonszámra a tudakozó azt mondja hogy titkos, a domaint pedig az Anonymouse Domains jegyzi, a szerver pedig Csehországban. Ha baj van, ezek eltűnnek, mint szürke szamár a ködben, az égvilágon semmit nem lehet tudni róluk.
2016. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
Hát akkor ez kihúzva. Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
2016. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nekem unokatesónőm már pár éve kint dolgozik pincérnőként, legálisan, vízummal, de megszakításokkal. Általuk jutott ki:


[link]

2016. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!