Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Itt maradhatok az Egyesült...

Itt maradhatok az Egyesült Államokban?

Figyelt kérdés
Au pair-ként dolgozom már 1,5 éve Amerikában. Beleszerettem egy lányba, most már 11 hónapja együtt vagyunk. Még fél évig itt lehetek, aztán vissza kell mennem Magyarországra de én nem szeretném őt itt hagyni! Úgy érzem megtaláltam az igazit, sosem gondoltam volna hogy egy más nemzetiségű emberbe fogom megtalálni a társam! Ő felvetette az ötletet, hogy házasodjunk össze. Az a baj, hogy nem tudom mennyire toleránsak az au pair cégeknél ilyen témában....Elmerjem mondani hogy itt akarok maradni a barátnőmnél? Itt maradhatok egyáltalán? 24/l

2016. febr. 5. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
24 évesen azért lehetne több eszed is. Mert ha lenne, akkor tudnád a választ. Ha meg nem tudod, ott az internet előtted. Mindent megtudsz. Csak megjegyzem. Gyors házasság nem indok a maradásra, és ha illegálisan maradsz akkor kitoloncolnak..
2016. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Olvasd már el amit irtam.! Szeretjük egymást. Szívből! Nem akarom itt hagyni fél év múlva...
2016. febr. 5. 18:42
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

én is elolvastam amit írtál, de az az érzésem, te nem értetted meg az első válaszolót.

De ha tőlünk várod az életed nagy kérdéseidre a választ, valamit benéztél.

De szerintem csak kamuzol a kérdéseddel.

2016. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Te meg fogd már fel!!! A szerelem nem indok, hogy megengedjék, hogy csak úgy ott maradj. Ne itt hisztizzél, ha kint vagy, akkor emeld fel a lesbi seggedet, fáradj be a konzulátusra, és kérdezd meg, hogy milyen esélyed van, hogy maradj!!!
2016. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ennyi buzeráns homofóbot....
2016. febr. 5. 19:49
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Hát a konzulátusra tok felesleges mennie, nekik semmi közük ahhoz, hogy maradhat-e vagy sem.


Egy bevándorlási ügyekben járatos ügyvéddel beszéljetek. "Talán" valamivel értelmesebb tanácsot tud adni, mint a gyakorikérdések közönsége.

2016. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Ő nem jöhetne veled Magyarországra? Éltek egy ideig együtt, aztán ha már biztosak vagytok a dologban, akkor összeházasodtok. Ilyen kevés idő után azért túl korai lenne összeházasodni.
2016. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
6-os-nak igaza van, ha komolyan gondolod, meg kell beszelni a dolgot egy bevandorlasi ugyveddel. Elso konzultacio ingyenes szokott lenni, igy legalabb megtudod egy szakembertol, mik a lehetosegek. Szereny velemenyem szerint itt csak hazassag johet szamitasba. Ugye ket lanyrol van szo? "Same sex marriage mar egesz USAban legalis. bar van ahol nem szivesen engedik. Van olyan lehetoseg, hogy "change of status", de, ismetlem, itt egy szakemberrel kell beszelni.
2016. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3%
Ha lejár a vízumod és vége az au-pairkedésnek akkor csak simán odaköltözöl hozzá vagy ahova akarsz de illegális maradsz. Ha összeházasodtok akkor nem kapsz zöldkártyát mert az egynemű házasságokra nem adnak.
2016. febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
9-es, nincs igazad. Egynemu hazasokra ugyanazok az eloirasok vonatkoznak mint egy ferfi-no parokra, tehat ugyanugy kervenyezhetnek vizumot partneruk szamara.
2016. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!