Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy müködik az átszállás New...

Hogy müködik az átszállás New Yorkban?

Figyelt kérdés
LA-be repülök és JFK-en kell átszállni. Még nem repültem átszállás szóval nem tudom hogy müködik az egész. 2 terminál között hogy lehet közlekedni..stb.
2009. júl. 16. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Hát nem egyszerű, mert előbb le kell szállnod az egyikről, aztán csak utána fel a másikra! Vigyázz, ha összekevered, abból gond lehet!
2009. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne törődj a bunkó hozzászólásokkal...tudom, hogy miért kérdezed, mivel New Yorkban elég kacifántosan megy ez. A csomagjaidat is újra fel kell venned és úgy tudsz majd átszállni. Amint átmész a vámon, utána egy felé lehet menni az átszállásokhoz és ha arra mész, ott lesznek a csomagok...majd megy minden magától, mert ahogy mondtam egy irány van, nem lehet eltéveszteni, csak annyit kell tudni, hogy a csomagokat ott fel kell venni. Ha összeköttetésben van a két járat, tehát ugyanaz a cég üzemelteti, akkor valószínűleg nem kell nagyon nagyon messzire menned. A new yorki reptér nagyon nagy, de ki van írva minden értelem szerűen és oda fogsz érni, szóval ne aggódj.
2009. júl. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen pont erre szerettem volna választkapni. köszi szépen
2009. júl. 17. 23:40
 4/4 anonim ***** válasza:
A terminálok között Air Train közlekedik. Nem lehet elszúrni!
2009. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!