Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szio mindeni elsősorban...

Szio mindeni elsősorban kanadaiak. Mivel kell számolni ha kimegyek tanulni kanadába elsősorban csak nyelvet és meloznék? Mennyi pénzt vigyek magammal bő fél év?

Figyelt kérdés
mennyi pénzt,gyógyszert,plusz nem hétköznapi okmányt amit itt szerezzek e be..jogosítványom jó e?
2010. okt. 28. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
kérdésed nem mindeni jó e, ki nem beszélni magyar se, az hogy akar kanadába tanulni e?
2010. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Még tanulni és dolgozni nem voltam kint, csak rokonokat látogatni, de talán segíthetek. A bevándorlási hivatalnál szoktak kötözködni (rögtön a reptéren), ha félreállítanak. Anno nekem azt javasolták, hogy vigyek meghívólevelet a kint élő rokonoktól/ismerősöktől. Ezen kívül jó ha van egy angol nyelvű hallgatói jogviszony igazolásod, amennyiben még tanulsz itthon valahol. Továbbá legyen (és főleg legyen kinyomtatva) a visszafelé szóló repülőjegyed. Az sem baj, ha van biztosításod (lehetőleg olyan, ami nem csak balesetre érvényes, hanem egy esetleges influenza esetén orvoslátogatásra is (az ilyen orvoslátogatások nagyon drágák ott kint)). A biztosítást a reptéren nem valószínű, hogy fogják kérni.

A jogsiról sajnos nem tudok nyilatkozni. Hogy mennyi pénzt és gyógyszert vigyél, azt szerintem egyénileg kell eldöntened. Attól függ, mennyire szeretsz vásárolni, mennyire vagy betegségre hajlamos, stb.

2010. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!