Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Usa-ban ha polgárháborús...

Usa-ban ha polgárháborús helyszíneket szeretnénk keresni Meszecsúszecs erdeiben jelenthetik ezt igaz amerikaiak hogy gyanús emberek mászkálnak az erdőkben?

Figyelt kérdés

Massachusetts tudom, de leírni is alig tudom,úgy másoltam ki.

Történésznek tanulunk pár haverommal az amerikai polgárháború a hobbink.Régi térképeink is vannak a háborús helyekről.

Úgy tudom kinn teljesen legális ilyen helyeken szabadon kutatni engedély nem kell hozzá.

De a helyi lakosoknak ha az erdőben bóklásznak feltűnik hogy nem amerikai kinézetű turisták vannak ott.

Érdemes mégis ottani erdőügyi hatóságnál a régészkedés megkezdése előtt beregisztálni vagy tájékoztatni őket mit szeretnék ott csinálni?


2023. szept. 24. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha van nálad medvespray, azzal el tudod riasztani a gyanús amerikaiakat.
2023. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit ertesz regeszkedes alatt? Korulnezni vagy asni es hazavinni a megtalalt targyakat? Az utolso szigoruan tilos, semmit nem szabad elvinni, meg akkor se ha foldon fekvo targyrol van szo. Civil War csataterek karban vannak tartva. Ott a Visitor Center, ahol minden kerdesedre tudnak valaszolni. Sok helyen autos turat csinalhatsz.Es minden fajta souvenirt meg lehet vasarolni, nem elvinni. Tobb olyan helyen jartam de legerdekesebb volt szamomra Gettysburg, a legnagyobb csata helye es Antietam, ahol Lee megadta magat Grantnak.
2023. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy történész biztosan :)

Amúgy milyen az a "nem amerikai kinézetű turista"?

2023. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy amerikai zászlót teríts a hátadra, aztán nyugodtan bóklászhatsz az erdőben, kétség sem fog felmerülni, hogy rosszban sántikálsz.
2023. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!