Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Alaszka melyik részén van...

Alaszka melyik részén van szeptemberben is 20-30 fok?

Figyelt kérdés

Olvastam nyáron lehet 30-40 fok is,de sokszor meg 10-20 fok is előfordul.

Fairbanks környéke ideális hely szeptemberi utószezonban egy családnak?


2023. aug. 24. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alaszkába személy szerint nem strandolni mennék, amikor így felmelegszik ott az idő, rengeteg lehet a szúnyog is... 10 fokban simán jó, gondolom túrázni szeretnétek.
2023. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt van (merthogy a neten sok minden megtalálható) a következő 2 hét Fairbanksre.

[link]

2023. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvezd az erdotuzeket, Sziberia is megfelelo.
2023. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

Aleskaban mindíg 37 fok van. Kivéve, ha lázas. Olyankor medvesprayvel irrigál.

Brumm.

2023. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

haha, nincs ilyen :D

Én augusztus végén mentem ki, szeptember végéig voltam ott egyik évben. Szeptember végén már jöttem vissza, mert olyan helyen voltam, ahol csak a Tananán lehetett közlekedni, és már bármelyik nap megindulhatott a folyó befagyása, és akkor nem lehet csónakkal menni sehová onnantól. Szeptember első hetében már fagyott hajnalanta. Ez Manley Hot Springs környékén volt amúgy, az kb egy vonalba esik Fairbanksszel.

Egyébként van a jeges szezon meg a szúnyogos szezon, és szinte átfedésben van. A szúnyogfelhők akkor tűnnek el, mikor a reggeli fagy tartós lesz.

2023. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember elején a nappali max 70 Fahrenheit, végén 30 Fahrenheit (20 és -1 Celsius) szokott lenne. Most jelenleg 11 Celsius fok van.
2023. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!