Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Megéri most ESTA-t csinálni a...

Megéri most ESTA-t csinálni a korlátozások miatt?

Figyelt kérdés
Pár hete még Augusztus 1. előtt vettem az USA-ba repjegyet de Januári indulással. Nem vagyok biztos hogy sokáig utazhatunk vizum nélkül a jövőben. Megéri még most kiváltani az ESTA-t és csak Januárban használnám fel ugye már csak 1-szeri alkalomra szól.
2023. aug. 3. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Csináltathatod előtte is pár nappal, van egy határidő, hogy mennyivel előtte kell. Ez most egy évig tuti nem fog változni, szóval most is megcsinálhatod.
2023. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszthetsz vele, ha most megcsináltatod? Januárban még érvényes lesz, ha meg nem veszed meg és kitalálják, hogy újra vízumkényszer, akkor meg szívás.
2023. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En is most megcsinaltatnam mert ennek vizumkenyszer lesz a vege es amugy mit vesztesz vele 21 usd.
2023. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt régen 10 éves vizumom: teljesen egyszerű volt az interjú is (kb 5 percig ha tartott) és a beutazások is. Azóta volt ESTA-m is (jelenleg nincs): én nem láttam nagy előnyét az ESTA-nak... bár gondolom, ezzel nem leszek itt népszerű :-)
2023. aug. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!