Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valaki ment ki már innen USA-ba?

Valaki ment ki már innen USA-ba?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen papírok kellenek? Milyen nehéz kijutni? Mennyire drága? Los Angeles lenne a fő állomás, de a többivel is megelégszek.

Azt olvastam nem garantált, hogy beengednek az országba, még úgy se, ha vízumod van.

Tudna mesélni valaki részletesen, ha nagyon szépen megkérem?



2021. aug. 23. 11:28
1 2 3
 1/21 D. Brasco ***** válasza:
67%
Már ne is haragudj,de minden információt megtalalsz a kijutással kapcsolatban a hivatalos amerikai oldalon.Ha ezt nem tudod kikeresni és/vagy nem érted mi van oda írva,kár is próbálkoznod neked ezzel az egesszel!
2021. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Átnéztem minden oldalt, nagy álmom. De kíváncsi vagyok tapasztalatokra, ezért kérdeztem
2021. aug. 23. 11:38
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
A tapasztalat az hogy ha nincs több diplomad, nem vagy elismert kutató akkor semmi esélyed kijutni. Nem tudom hány éves vagy de most ráfekszel a tanulásra bekerülsz egy nevesebb egyetemre (a legjobb lenne ha nem magyar lenne) akkor 10 kemény év után ha persze meg vannak a képességeid, lenne realitása hogy kijutsz, csak hát ki tudja hogy addigra milyen szabályok lesznek.
2021. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 D. Brasco ***** válasza:
58%
Van egyénkent aki alkalmazna,vagy ez is csak egy ilyen pistikének bilibe lóg a keze kerdes?!Mert amerika pont nem az a hely ahova csak úgy legalisan kijut az ember.Kb ahogy a hármas írja,hogy nem vagy milliárdos,vagy valamilyen sok diplomás einstein akkor felejtős......vagy ugye ilyenkor jön az estával feketen valo kint maradás,de hát az aztán a karrier......
2021. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
8%

Vagy kimész és elveszel valami bantuniggert vagy brazilt akinek van letelepedési joga.

Kicsit kacifántos de nem kivitelezhetetlen.

2021. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 D. Brasco ***** válasza:
65%
5-ös,ezt a házassággal való trükközést is nyugodtan el lehet ma már felejteni.Évek óta olyan szinten ellenőrzik ezt is,hogy érdekházasság-e vagy sem,hogy szinte esélyed sincs már ezzel próbálkozni.
2021. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
3%
Probalj jol lebarnulni, menj Mexikoba, es onnan uS hatarig, ott meg setalj at USAba. Naponta tobb ezren csinaljak.
2021. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Turistaként szeretnék kimenni. A kiköltözés tudom nagyon nehéz.
2021. aug. 23. 14:09
 9/21 D. Brasco ***** válasza:
24%
Ja hogy azt sem bírod rendesen leírni,hogy mit akarsz.....na jól van pistike...további jó ábrándozást....az ilyen emberek a szomszéd zsákfaluig sem jutnak el,nem hogy a tengeren túlra.....
2021. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
New York-ban voltam, Esta kellett hozzá+útlevél. Drága volt, nem volt nehéz kijutni. Felszálltam a gépre, ott meg leszálltam. Kérték az útlevelemet, kérdezték meddig maradok és ennyi. Még készültem a kinyomtatott szállásfoglalásommal de azt nem nézték meg.
2021. aug. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!