Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan szerezzek gyermekfelügy...

Hogyan szerezzek gyermekfelügyeleti tapasztalatot?

Figyelt kérdés

Au pair szeretnék lenni és a közvetítő cég 500 óra tapasztalatot kér,ki milyen módon teljesítette ezt?

Valóban meg kell,hogy legyen ez az óraszám vagy lényegében csak az számít,hogy ennyi legyen a papíron?

köszi a válaszokat!



2021. márc. 29. 16:00
 1/5 anonim válasza:
100%
Vigyázz pl. a szomszéd gyerekére. Vagy ha van ismerősöd akinek van gyereke kérd meg, hogy hadd vigyázhass rá. Az óraszám meg az adott cégtől függ, hogy valóban meg kell-e lennie vagy csak elég ha papíron le van írva. Olvass utána.
2021. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ha van kistesvéred, akkor meg van oldva, ha nincsen, akkor ahogy az előző is írta, vigyázz a szomszéd gyerekére, vagy bármelyik rokonodéra. Ha nincs ilyen lehetőséged, akkor a helyi óvodában próbáld meg elintézni, hogy bemehess segíteni.
2021. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz még táboroknál. Ott is szívesen vennék a segítségedet szerintem.

Au Pairként meg vigyázz, de nagyon! Orbitálisan nagyon, szeretnek átverni. Ha kimész úgy menj ki, hogy legyen mindig annyi pénzed amivel egyből hazatudsz menni. Nagyon szeretnek átverni, vannak olyan családok, akik azt is levonják a pénzedből, ha náluk engedsz a csapból egy pohár vizet.

Ez meg még a lightosabb verzió, nem amerikai eset volt, de írta itt pár éve egy lány, hogy ő Workawayen keresztül ment ki valamelyik európai országba önkéntes au pairnak és elvárták volna a szülők, hogy minden este minimum orálisan elégítse ki az apát.

2021. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat nezd..

Beszeltem a kozvetito ceggel ok azt mondtak hogy amit befizetek az elejen abba benne van a returjegy szoval azzal nem kene hogy gond legyen..

Meg kell gondolni jol hogy melyik csaladot valasztod de sajnos szemelyesen is kiderulhet sok rossz dolog,de aki ebbe belemegy annak szamitani kell ra

A masik meg hogy fiu vagyok szoval ilyesmitol nem felek,ha a feleseg igenyli..fuck it,i aint no bitch

2021. ápr. 3. 13:36
 5/5 anonim válasza:
100%

Ha gond van a családnál, akkor szólhatsz a cégnek, lényegében ők azok, akik vigyáznak rád. Ilyenkor 1 heted van új családot keresni, vagy haza repülsz.

Pontosan nem tudom, de valahogy így van a rendszer.

2021. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!