Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Volt innen valaki a Camp...

Volt innen valaki a Camp Leadersnek köszönhetően Amerikában? Idén esélyesnek tartjátok, hogy ki lehet menni?

Figyelt kérdés
Hogy látjátok? Most nyáron engedélyezni fogják a táborokat? Lehet utazni? Terveztek utána Amerikában is utazni? Annyira bizonytalan az egész, és mivel reménykedem benne, hogy ki lehet menni, nem is kezdek addig full time munkába. Viszont sajnos senki nem tudja, hogy hogy alakul majd a helyzet, ki lehet-e menni egyáltalán. 27/F

2021. jan. 28. 21:52
 1/3 anonim válasza:

Szia! Amennyire tudom ehhez J1-es vizumot adnának. Tavaly tavasszal lett felfüggesztve a nem bevándorlói vizumok kibocsátása 2021-ig.

Trump a távozása utolsó pillanatában meghosszabbitotta ezt a rendeletet március végéig és Bidenék még egy rohadt mukkot nem szóltak, hogy szándékukban áll e feloldani.

Én már a megújitásra várok egy éve, kezdek elkeseredni. Érdemes napi szinten követni az eseményeket, hátha történik valami előrelépés :/

2021. jan. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, J1-et, ez marciusban fel lett fuggesztve, nekem meg volt az idopontom is. Amugy aprilisig amugy is kulfoldon elek, csak utana jo lenne tudni, hogy mi lesz, mert ha iden se mehetunk, akkor lemondok az egeszrol es keresek egy full time jibot, amibol ki tudok menni magam is Amerikaba.
2021. jan. 29. 09:08
 3/3 neincat ***** válasza:
100%
Én nagyon optimista vagyok és bízom benne, hogy addig megkaphatjuk az oltást (még ha nem is örülök neki felhőtlenül), és azzal lehet majd utazni. Egyértelmű hogy szeretnék menni utána utazgatni.
2021. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!