Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha az USA-ba költözök, hogyan...

Ha az USA-ba költözök, hogyan tudom magammal vinni a kutyámat, hogy minden akadálymentesen menjen?

Figyelt kérdés

Egy közepes méretű keverékről van szó, rendszeresen oltva, vezetve van a kiskönyve.

És a kutyának milyen papírokat kell elintézni, hogy beengedjék? Mármint az egy dolog, hogy megvizsgálják, hogy nem beteg-e, meg kell repjegy a kutyának, de más nem kell az oltási könyvön kívül?

Nem igazán tudok erről információt, és nem is találtam olyat, ami konkrétan a költözéssel kapcsolatos. Csak annyit tudok, hogy a légitársaságnál meg kell érdeklődni, hogy felvihetem-e.

Egész pontosan Los Angelesbe költöznék, már találtam sok olyan bérelhető lakást, ami kutyabarát, már csak a beutazás kutyával kérdéses. Nekem a zöldkártya is el van intézve, azzal sincs probléma.

Ja és még annyi, hogy a kutyám oltási kiskönyve magyarul van. Azzal kell valamit kezdeni?



2020. júl. 17. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ne csak az elejét olvasd el!

[link]

2020. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A Covid miatt nézzél utána, beengednek-e?
2020. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm!

#2 persze, ez az egész a vírus után lenne, nem most. Csak időben utána szeretnék járni

2020. júl. 17. 19:37
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha neked esélyed lenne odaköltözni, akkor nem itt tennél fel ilyen kérdéseket.
2020. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert te egy kérdés alapján belelátsz az életembe, már bocsánat.
2020. júl. 17. 20:59
 6/15 anonim ***** válasza:
12%

ma 20:59

Nem látok bele az életedbe. ( Szerencsére. Nem is érdekel.)

Nem is írtam semmit az életedről.

Én csak erre az egy, konkrét troll kérdésre reagáltam.

Akinek esélye van kiköltözni, annak már vannak ilyen alapvető ismeretei, és vannak ismerősei, akik ezt elmagyarázzák neki, nem itt kérdezősködik. Vagy megkérdezi a követségen, ahol a vízumát intézi.

2020. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül. Nekem ez ma este merült fel, hogy elviszem a kutyámat is, mert a szüleim nem szeretnék megtartani, és menhelyre meg nem adom be. És nekem elsőre ez merült fel, hogy ide teszem fel a kérdést, hátha valakinek van már tapasztalata. És nincsenek ott ismerőseim, találtam ott munkát, és azért megyek ki.
2020. júl. 17. 21:35
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem kell egyből azt feltételezni, hogy troll a kérdés. Ha meg nem tudsz érdemi hozzászólást írni ami a kérdés témájával kapcsolatos, akkor csak menj el felette.

De nem is értem hogy honnan jön a feltételezés. Csak szabadidőmből írok ki kamukérdéseket? Hagyjuk már.

2020. júl. 17. 21:38
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom ugyanaz a válaszoló írkál-e néha az USA-ba kikőltözős kérdésekhez, de sajnálom hogy valami trauma érte. Talán ki lett toloncolva?
2020. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ott kaptal munkat? Milyen munka az? Mert ha dolgozni mesz, kell egy munkavallaloi vizum amit a ceg elintezi neked. Ha olyan legalis uton is mesz a zoldkartya nem lehet "elintezve". Olyankor kapsz egy olyan vizumot amit korlatozott idon belul engedi hogy USAban dolgozz. Aminem nagyon valoszinu mostani helyzetben. Mostanaban nagy a munkanelkuliek szama, nagyon sok komputeres szakember aki legalisan dolgozot, most haza fog menni es uj vizumokat nem adnak. Nem bantani akarlak, csak felhivni a figyelmed hogy a kutyus a legkisebb problemad. Kulonben nagyon szep toled hogy magaddal akarod vinni.
2020. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!