Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Honnan, melyik cégtől érdemes...

Honnan, melyik cégtől érdemes bérelni autót az Usában? (Kalifornia)

Figyelt kérdés
Nagyon sok céget látok, nagyon hasonló árakkal. Pl: Alamo, Sixt, Budget, Avis,stb... Kinek milyen tapasztalata van ezekkel kapcsolatban? Ár-érték arányban, kiszolgálásban, ügyfélszolgálatban, választéban?

2020. jún. 21. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Te nem az vagy aki múlkor a repjegyet kérdezte, hogy jövőre mennyibe fog kerülni?
2020. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő az 1-es, aki azt sem tudta eldönteni, a sok tök egyforma LA-be tartó repülőből melyikre vegyen jegyet.
2020. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem... nem vagyok az aki a múlt héten azt kérdezte”mennyibe fog kerülni a repülőjegy”... de amúgy ez csak egy értelmes kérdés volt nem tudom miért kell így válaszolni...
2020. jún. 22. 06:35
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Az ugye megvan, hogy ezek franchise-ban üzemelnek tehát hacsak valaki itt végig nem próbálta mindegyiket pont a Los Angeles-i reptéren, akkor sok értelmeset mondani nem fog tudni mondani? És ugyanakkor kiváló review site-ok léteznek, ahol a rengeteg amerikai utazó pontozza ezeket...
2020. jún. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attol erdemes berelni, amelyik a legolcsobb!

Lassan 20 eve elek Kaliforniaban. Rengeteg alkalommal bereltem mar kocsit (reptereken, helyi kisebb irodakban), vagy mert kellett a nagyobb utaster, vagy a 4kerek meghajtas, vagy mert az enyem szervizben volt, stb.

Mindig azt valasztom, amelyik a legolcsobb.

Altalaban expedian nezelodok arak ugyeben, majd kozvetlen a kolcsonzo oldalat is megnezem. Sokszor volt mar, hogy a hiresen draga Hertz peldaul pont a sajat oldalukon hirdettek egy olyan kedvezmenyt, amit nem lehetett otthagyni.

Ha turistakent jossz ki, akkor azt tartsd eszben, hogy a kotelezo biztositast is ki kell majd fizetned, ami auto kategoriatol fuggoen lehet napi 10-15 dollar (a kolcsonzesi dijon felul).

Ha nem multal el 25, akkor sajnos a legtobb kolcsonzo szoba sem fog allni veled, amelyik pedig igen, az felarat fog felszamolni.

2020. jún. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt az információt!
2020. jún. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!