Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Nyakpárnát hol érdemes venni,...

Nyakpárnát hol érdemes venni, drága nagyon a reptereken?

Figyelt kérdés
JYSK-ben néztem, ott 6000 ft.

2023. febr. 11. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt vegyed, a reptéren 10 körül van
2023. febr. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

közben találtam itthon egy régit :)


Amúgy az mennyire igaz, hogy hosszú utaknál adnak párnát a gépen, economy class-ban is?

2023. febr. 12. 07:16
 3/8 anonim ***** válasza:
5 óráson nem adnak
2023. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez 11 lesz.
2023. febr. 12. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:
aszt nem tom, de vannak itt nagy utazók.
2023. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha adnak sem feltétlenül csak osztály, vagy időtartam, sokkal inkább légitársaság függő. Emiratesnél az economy is más, mint olcsóbb társaságoknál és ők pontosan erre a különbségre hajtanak - meg az árát is megkérik.


Lot 7-8 órás Budapest-NY járaton nem adott

Air France 7-8 órás Párizs-Peking járaton nem adott


Economyn csak fülhallgatót adtak a fedélzeti szórakoztató rendszerhez, meg szem takarót alváshoz és pokrócokat csak a fedélzeten használathoz, aztán összegyűjtötték.


A reptéren minden drágább szokott lenni, pont azért, mert ha már ott jut eszedbe, akkor sincs más választásod, mint ott megvenni, akármennyibe kerül is.

2023. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát az USA felé mindig ad párnát és takarót az Air France, KLM vagy a Lufthansa. Partnereik a Delta vagy a United is. De ez nem nyakpárna, hanem egy alap kispárna. Én általában a derekamhoz teszem mert a coach ülések távol vannak a kényelmestől. De mindegy is, 10 órát fejen állva is ki lehet bírni
2023. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, adtak a repülőn párnát ( ami egy kis vékony gagyi valami volt), de azért vettem egy nyakpárnát is. Bár szerintem nem sokat ér :/
2023. márc. 5. 12:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!