Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Camp Leaders-ről?

Mit gondoltok a Camp Leaders-ről?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta, hogy kimenjek, mit gondoltok róla?

Voltam tájékoztatón, elég jól hangzott, de nem csak a mézes madzagot húzták el?

Nem átverés? Voltatok már velük? Visszamennétek?


2010. jan. 26. 00:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem átverés de drága..bár a CCUSA se sokkal jobb.meg kell fizetni,az fix.de nem kamu.
2010. jan. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem átverés,csak sokszor "rabszolgamunka"..de nem a legrosszabb értelemben,csakhát tényleg dolgozni kell..nem nagyon lehet lustulni.

ER

2010. jan. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

bocs véletlen küldtem el az előbb befejezetlenül.

szóval még azt akartam írni,h.emellett pedig jó buli&hatalmas élmény..


előző voltam

2010. jan. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
rabszolgamunka? ezt hogy érted?
2010. jan. 26. 23:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Ranszolgamunka- már akinek. Napi 12 óra meló, de ez végül is bármely külföldi munkahelyre igaz, ami vendéglátós. Akik előtte még nem dolgoztak, azoknak az. Én speciel ajánlani tudom. A CCUSA eddig megfizettette a repjegyet is, most már asszem nem, de azzal együtt náluk olyan 2-300 ropiból jön ki a program, CL-nél meg 130.
2010. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezek elvarjak, hogy te fizess? Ismerosom iden nyaron volt kint dolgozni taborban, egy vasat nem kellett fizetnie, fizettek a vizumot, repjegyet + fizetes..
2010. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

utolsó!


milyen szervezeten keresztül ment ki ismerősöd?

2011. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Neked a campleaders drága? próbálj meg a magadtól kikerülni 500 euróért...
2012. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én voltam már kint tavaly. Keresd meg a facebook oldalukat és látni fogod, hogy nem kamu. Nagyon sokan voltunk kint, én jun 10-én repültem, és csak aznap több mint 100-an mentünk. Viszont tényleg sokat kell dolgozni, és áldoznod ell az idődből a beilleszkedésre. Nagyon kedves volt mindenki, de nekünk is kellett nyitni, meg erőt venni magunkon, hogy a vacsora elpakolás után lemenjünk még a tábortűzhöz.Én megyek vissza idén is. (aúgy nálam parásabb nem tudsz lenni, meg főleg anyumnál, de segítettek mindenben)
2012. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én velük utaztam már kétszer.

1. rabszolgamunka? Csak annyira, mint bármilyen munka. MI 8-10 órát dolgoztunk naponta a konyhán. Ha jó a csapat 7-8 alatt megvan. Ha sok a "tetű" lassú lógó köztünk, akkor 10.

2. Drágának nem mondanám. Persze az ösztöndíjam erre ment. De első évben kaptam a repjegyet, vízumpapírokat és biztosítást. kb 1200usd-t kerestem, de a tábor alatt semmit nem költöttem. (van kaja amennyit csak akarsz, meg szállás)Sztem első évben kb 120 volt kijutni. Mivel csak arepjegy kb 170 000 + a legális papírok +biztosítás 3 hnapra...sztem nagyon olcsó. Persze az én 1200amon felül kaptak a tábortól pénzt.

3. Most, hogy visszatértő vagyok nekem kell mindent fizetni és a teljes fizu az egyém. A repjegyem 182 000 volt, ehhez jött 90 000biztosítás. 2950 usd-t fogok keresni. Itthon ilyet nem tudnék.

4. Csak a pénz miatt nem érdemes menni, mert a táborban tényleg kell energia az ismerkedéshez.De aki belilleszkedett annak a tábor is nagyon jó, aztán persze az utazás leírhatatlan.

5. A táborról azok szokták írni, hoyg szar, aki soha nem dolgozott semmit és nem is tudodtt valami miatt beillszkedni. Nekem teljesen rendben volt.


Összességében nem kamu, nem is irreális az ár. (persze kai ki tudja hozni, legálisan, olcsóbban, hajrá)!A munka kemény,de kibírható és beillszekedési gondokkal küzdők utálni fogják.

2013. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!