Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Megrendeltem a repülöjegyemet...

Megrendeltem a repülöjegyemet interneten. Már ki is van fizetve jún 20. a az indulás. Az érkezési dátumot esetleg ellehet csúsztatni vagy ilyenkor már nem?

Figyelt kérdés
Tegnap gondoltam rá,hogy esetleg 1-2 héttel késöbb jönnénk vissza.
2009. máj. 15. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen feltételekkel vetted. Olvasd el a visszaigazolást, abban benne van. általában valamennyit rá kell fizetni a változtatásra. Ha egyáltalán lehet változtatni. Olcsó jegyeknél van, hogy ez ki van zárva.

Tehát olvasd el a visszaigazolást!

2009. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van az előttem szólónak,néha sokkal többe kerül annak a díja,hogy időpontot módosíts,mint hogy új jegyet vegyél!Mi a névátírással jártunk így!!A párom szülei jöttek volna hozzánk Németországba,de az apuka mégsem tudott jönni!!Nekem viszont haza kellett mennek előtte és gondoltuk,hogy a visszaútra átíratjuk az "após " jegyét az én nevemre,és akkor én jövök azzal a jeggyel!!Közölték,hogy kb.150 euró(45 ezer ft kb)!!A jegy maga olyan 15 volt retúr,az én jegyem ,amit újrafoglaltunk,3700 Ft lett!!szóval utána kell járni,lehet érdemesebb egy teljesen újat foglalni!
2009. máj. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!