Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Debrecenbol megyek Budapestre,...

Debrecenbol megyek Budapestre, este 11-kor megy a vonatom, IC-re mar nem kaptam helyjegyet. Felek, ez normalis?

Figyelt kérdés
6 korul erkezek meg Budapestre (muszaj ekkor mennem), es felek, hogy megtamadnak, belemkotnek, kirabolnak (no vagyok). Sokan szoktak lenni ezeken a jaratokon? Biztonsagos? Hogy nyugodjak meg?
2009. márc. 31. 14:11
 1/3 anonim válasza:
IC-re nem szállhat fel akárki, mert helyjegyes. Aki meg megfizeti, az már nem az a támadó típus.
2009. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem azzal megyek..
2009. ápr. 2. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan. Nincs miért félned. Én 4 éve járok havi 2-szer 200 km-re vonattal, volt, hogy éjjel mentem, amikor már szinte senki nem volt, de eddig semmi atrocitás nem volt. De azért résen kell lenni, biztos, ami biztos.

Amúgy azt láttad, hogy Püspökladányban több mint 3 órát kell szobroznod? Azért éjjel még hideg van...

2009. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!