Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Buszjegyet szeretnék rendelni...

Buszjegyet szeretnék rendelni magyar bankkártyával angol oldalról! Ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Hamarosan utazom Angliába és szeretném megrendelni a buszjegyemet a reptérről az úticélomig, viszont nem tudom, hogy ez lehetséges magyar bankkártyával angol oldalról?

Vesz le valami egyéb költséget, illetve nekem fel kell tennem fontot a bankkártyámra vagy ez hogy, mert teljesen nem vágom!!!Segítsetek!Vagy mehet forinttal is és akkor átválti automatikusan a napi árfolyamnak megfelelően?


2011. jún. 23. 22:03
 1/3 anonim válasza:

Igen, lehet magyar bankkártyával, legalábbis, én eddig ahol próbáltam, tudtam.

Nem kell fontot tenned a kártyára, nem is tudnál, hacsak nem fontalapú a bankszámlád. Automatikusan fogja átváltani, nagyon "kedvező" árfolyamon (marha drágán)

És általában számítanak fel díjat a bankkártya használatért, de ez minimális, kb 50p

2011. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

marha drágán???meg is őrülök most már!:)

40.90font a buszjegy ára kb mennyit számíthat fel???

2011. jún. 23. 22:31
 3/3 anonim válasza:
15000 maximum, úgy értettem, hogy drágábban, mint az aktuális vételi árfolyam. Mivel ha kártyát használsz, akkor a fontot először dollárra váltja át, majd azt forintra. Ez nem bankfüggő, hanem kártyafüggő. A Visa-nál így van, szerintem a MasterCard-nál is.
2011. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!