Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bkv-n elveszett szatyor!

Bkv-n elveszett szatyor!

Figyelt kérdés

Tudom,hogy kissé reménytelen ügy,bár ki tudja,megpróbálom:

Tegnap (nov.4-én) este 7 körül az egyes villamoson két háttal áló ülés közötti részen otthagytam a szatyromat.

A tartalma (kicsit nevetséges) két rúd májkrém,egy törpés camambert sajt,és egy ételhordó, amiben anyám készítette csirkepörkölt volt nokedlivel,valamint a lényeg: egy macikás hosszú ujjú hálóing,kicsit régi,kicsit kopott,a macik sapkájára rózsaszín bojtok vannak varrva.Ez anyám kedvenc hálóingje volt,és nem merem elmondani neki,hogy elhagytam,főleg az ételhordó dobozt,amire nagyon hárklis.

A hálóinget kölcsön kiaptam tőle,de nagyon fáradt voltam,és sajnos fentmaradt a villamoson,mikor leszáltam a Szentlélek téren.Ha valaki véletlenül innen találkozott vele,kérem küldjön nekem egy privát e-mailt,és megbeszélünk egy találkozót.

Ezen kívül ma elmegyek az 1-es villamos Bécsi úti végállomására,és megkérdezem a BKV-sokat.A következő kérdésem,vajon megéri?Félretesznek ilyet az elhagyott tárgyak közé,mivel a kaja romlandó,lehet a hálóinget is kidobják?Adjatok tanácsot,mit tehetek ilyen ügyben?Anyámnak nem szóltam,munka után egyből megyek a Bécsi útra..


2010. nov. 5. 10:17
 1/8 anonim válasza:
77%

Finom volt a pörkölt, a sajt ráadásul a kedvencem! Imádlak!

Viccet félretéve: amúgy simán megéri megkérdezni, nem hinném, hogy a hálóinget bárki is elvitte volna. Próba szerencse!

2010. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen ember találta meg. Ha becsületes, akkor leadta. Az is lehet, hogy este a remízben találták meg, de az is lehet, hogy valaki végre jóllakott. Megéri elmenni, mert vannak még becsületes emberek is. Legalábbis remélem.
2010. nov. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a biztató válaszokat!!!
2010. nov. 5. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg, hátha leadta vki. Majd írd meg, h meglett-e:)
2010. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha becsületes ember találta meg, biztos leadta! Én régebben a buszon a sálamat és a telefonomat is hagytam már el, és meglett, leadták a buszsofőrnek. Tehát egyértelműen érdemes megkérdezni! :)
2010. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meglett?
2010. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem lett meg.. :(
2010. nov. 8. 09:32
 8/8 anonim válasza:
Sajnálom:(((((
2010. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!