Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová lehetne menni nyaralni...

Hová lehetne menni nyaralni ha veszélytetett terhesség miatt külföldre már nem merek?

Figyelt kérdés
Horvátba akartunk menni de elég sok problémám adódott (cukor,magas vérnyomás, pajzsmirigy). Nem biztos,hogy elmerek így menni 10 órás autóútra. Magyarországon van olyan hely ahová pár napra el lehet menni és még talán élveznénk is? Balatonon kívül?

máj. 8. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Fürdeni úgysem tudsz a terhesség miatt, túrázni szintén, Balatonra nem akarsz menni, eléggé kimerülnek így a lehetőségek... Esetleg közelebbi helyre Ho-ban? Abbázia?
máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Magyarországon van pár település, ahova el lehet menni és a Balaton közelében sincs...
máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves második, pont ez volt a kérdés de nem kaptam tőled településeket..
máj. 8. 14:17
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Kedves kérdező, javasolhatom pl Eger városát, de minek, ha ott élsz. Mondjuk innen nézve budapesti vagy, ők hiszik azt, hogy a világ közepén élnek....
máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
84%

Ne haragudj, nem a kérdésedre válaszolok, de ha nekem az IR mellett végre össze jönne a baba és mondjuk azt mondanák, hogy veszélyeztetett terhes vagyok biztos eszembe nem jutna nyaralni menni még belföldön se. Már csak azért is mert ha bármi történik, hogy mész orvoshoz egy idegen helyen?

Ha mindenképpen mehetnék vagy akkor Eger környéke tényleg jó választás (és még kórház is van...).

máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"Már csak azért is mert ha bármi történik, hogy mész orvoshoz egy idegen helyen?"


Mindenütt van nőgyógyász

máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha táppénzen vagy, akkor bizony nincs nyaralgatás.
máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Ez durva. Veszelyeztetett terhesen a korhaz, az orvos es a pihenes kozeleben.
máj. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Miért lettem lepontozva? Az, hogy valaki táppénz alatt nyaralni megy, az bizony táppénzcsalás. És ha kimennek ellenőrizni, úgy megcsesznek érte, hogy nézhetsz.
máj. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Nem bántásból, de szerintem idén hagyjátok ki a nyaralást. Annyit nem ér az egész :) majd mentek családodtul, amikor tudtok mozogni a kicsivel.

:)

máj. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!