Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol tudnék fürdeni?

Hol tudnék fürdeni?

Figyelt kérdés

Sajnos haza kellet költözönünk párommal a szüleimhez, mert anyagi nehézségeink támadtak. Visszont náluk nincs se kád se zuhanyzó így nem nagyon tudok fürdeni. Ők a munkahelyen és a suliban fürdenek, de az én munkahelyemen nincs ilyen opció :/

Barátok nem nagyon értik ezt a helyzetet és szinte könyörögnöm kellet hogy had fürödjek náluk.

A dézsa kellemetlen főleg hogy a konyhába kellene ezt elintéznem és a szomszéd is kukol.

Kondi terem nagyon drága lenne ahhoz, hogy csak fürödni járjak be.

Rokonok másik városba élnek.

Nagyon agyalok mi lenne a megoldás főleg, hogy jön a nyár és izadok.

Esetleg hol tudnék még fürdeni?



máj. 7. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Veszel egy műanyag fürdőkádat, mint amiben a kicsiket fürdetik, meg egy nagy vödröt (10-15 literes). A vödröt megtöltöd meleg vízzel, a kádat elhelyezed a konyhában, mikor nincs ott senki. Beleállsz, fogsz egy kancsót, lelocsolod magadat. Jöhet a tusfürdő, megmosakszol, utána megint egy(-két-három) kancsó víz, hogy lemosd a szappant/tusfürdőt. A végén a vödörből is magadra öntheted, mikor már elbírod.

Fürdés után a kádból kimered/kiöntöd a koszos vizet, majd felmosol magad után.


Nem ideális, főleg, ha nem ehhez vagy szokva, de a higiénia megoldott. Sok évig zuhanyoztam így, mire lett pénzünk fürdőszobát építeni.

máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

"Ők a munkahelyen és a suliban fürdenek"


és amikor 2-3 hét szabin vannak, vagy 5 hét iskolaszünet van, akkor hol fürdenek? :-/

máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Benyeled a kondibérlet árát, még az a legjobb. És mondjuk praktikusan akkor már nem csak fürdeni jársz be.

Amúgy nehéz úgy tippeket adni, hogy nem írtál települést.

máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Azért hozzátehetted volna, hogy a kormány taszított ilyen mélyszegénységbe, te nem tehetsz semmiről. Hátha az is segítene mihamarabb elzavarni Orsóst és bandá


bakker ezt magánba akartam, bocsesz

máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég troll kérdés.
máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1 régen így volt visszont munka után már nincs sok erőm hozzá.

2 sajnos nem igazán kapnak 2-3 hét szabit.

3 Szeged, de úgy néz ki ez lesz.

4 köszi, amúgy megszűnt az albérletünk és nem volt fölös 300.000 ftunk kaukcióra pont munkahely váltás után.

5 gyere privát szívesen megmutatom, hogy nincs :)

máj. 8. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:
elő ne add már nekem hogy egy évben nincs 2-3 hét szabijuk egyben legalább egyszer. iskola sincs zárva gondolom nyáron vagy egyéb szünidőben.
máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: azért az előbbi nem annyira ritka, nekem sincs egyben két hét szabim.
máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor balekok vagytok. nem baxogatásból, de akik ennyit nem tudnak kiharcolni maguknak, hogy 2 vagy 3 hét szabira elmenjenek 1 évben...itt ahol lakom még a gazda is megy elmegy egyszer nyaralni, pedig neki aztán 0-24 óráig van melója heti 7 nap...
máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!