Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Dubajban vagy Ománban elviselh...

Dubajban vagy Ománban elviselheto a meleg julius elején olyannak, aki nagyon szereti és bírja is a meleget vagy elviselhetetlen?

Figyelt kérdés
máj. 7. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elviselhetetlen, nappal 40 fok vagy még több. Ez nem éppen ideális városnézéshez. Ha meg csak strandolnál, az sem ideális, mert a tenger is meleg, nem hűt le. [link]
máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért pont júliusban mennél oda? Vadász, vadász...
máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lofefi ***** válasza:
0%
Nyáron ott rettenetes meleg van. Az utazáshoz hülye büdösbunkók járnak oda olyankor.
máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam július elején. Nagyon durva, de túlélhető.


3-asnak: nem vagyok utazáshoz hülye büdösbunkó, csak 21 évesen erre volt anno pénzem.

máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok máskor menni a suli meg a munka miatt. Tavaly Egyiptomban voltunk nyáron és ott nem volt vészes a meleg, nekem bejott.
máj. 7. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyek nyáron nem adnak többet mint a Földközi tenger levantei részei. Ide érdemesebb akkor menni, amikor Levante már nem nyáriasan meleg, ott meg még erősen nyárias meleg van a mi fogalmaink szerint. Ha nem tudsz máskor menni, akkor ne oda menj. Turisztikailag nem annyira értékes hely, hogy mindenképp oda kell menni, ha törik ha szakad. Presztízs érteke már nincs, nehogy emiatt lelkesedj bele a dologba
máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ománban Szalalába nyugudtan lehet menni júliusban, az ottani mikroklíma lehetővé teszi. A környék összes többi részével ellentétben van monszun időszak, ami miatt júliusban kizöldül minden és kimondottan tökéletes idő van. Mindenhol máshol szenvedés a kérdésben említett két ország, ezeket inkább novemberől március elejéig érdemes maximum látogatni.
máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!