Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A repülőjegyeket mikor kapjuk...

A repülőjegyeket mikor kapjuk e-mailben? Szerdán vettük és holnap délután utazunk EU-n belül.

Figyelt kérdés
2022. jún. 5. 17:15
 1/4 anonim válasza:
89%

Nem tudom melyik legitarsasagtol vetted, de be kene csekkolni.


Felmesz a honlapjukra es valszeg feldobja majd hogy van foglalasod ami check in-re var. Megadod a kello adatokat ill. ulest foglalsz ha kell es a vegen letolthetove valnak a repjegyek.

2022. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megerosito kodot se kaptatok?
2022. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt értem, hogy amikor kiírtad a kérdésed, inbecil módjára képtelen voltál megérteni, hogy mit írnak a visszaigazolásban. De azt nem igazán fogom fel, hogy ma, július 14-én miért emelted ki az együgyű buta kérdésedet.
2022. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az esky.hu nem küldte meg e-mailben a repülőjegyeinket amit a repülőtéren kinyomtattak nekünk te hozzá nem értő név nélkül ugató senki.
2022. júl. 15. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!