Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülőgépen tudok haza hozzni?...

Repülőgépen tudok haza hozzni? (Többi Lent)

Figyelt kérdés

1hét múlva utazok el Hollandiába KLM járattal

aztán szeretném kérdezni hogy miket hozzhatok haza, kézi fedélzeti táskában

kinti édességeket gondoltam csokoládé chips egyéb ehető dolgokat ezeket zárt zacskokba haza tudom hozni?



2020. febr. 28. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnád? Mondjuk azt nem értem miért csoki meg chips, egyik se holland specialitás.... Vegyél sajtot, Amstelt vagy Heinekent -ha a repülőtéren veszed meg felviheted gond nélkül. Stroopwafelt, Luikse wafelt, dropsot
2020. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyesmit hozhatsz.
2020. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindenféle ételt tudsz kézipoggyáaszban hozni, egyedül arra figyelj, hogy ugye ne legyen folyékony állagú (pl a Nutella is annak számít).
2020. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát chipset pont nem célszerű hozni - csoki még csak-csak - ugyanis az nagy helyet foglal el a kézipoggyászban és a fele levegő. Ráadásul a nyomáskülönbség miatt ezek a zacskók jól "felfújódnak" A múltkor egy spanyol sütikülönlegességet hoztam, úgy felfújódott, mint a lufi, már attól féltem, kidurran :D
2020. febr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!