Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Melyik dél-amerikai országba...

Melyik dél-amerikai országba érdemes elutazni?

Figyelt kérdés

Tervezem hogy jövőre egy-két baráttal elmennénk egy dél-amerikai országba.


Szinte mindegyik ország felmerült már, de nem tudunk dönteni.


A programot tekintve nem vagyunk válogatósak, bár egy korrekt szállást, gasztronómiát(helyi finomságok) és sok-sok városnézést azért elvárjuk.


Még nincs ki a pénzünk, ezért csak jövő nyáron, őszön mennénk.


Számos országba szerveznek utat, melyik érné meg a legjobban?


2021. jún. 12. 16:05
A kérdező szavazást indított:
Brazilia
Kolumbia
Peru
Dominikai köztársaság
Egyéb, kommentbe leírom.
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En voltam Kolumbiaban, Peruban Boliviaban Chileben ea Argentinaban most keszulok Exuadorba. Barmelyikbe erdemes es nagyon is erdemes.. Plusz meg Venezuela do oda most nem tanacsos.
2021. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak Brazíliában és Argentínában voltam eddig. De szerintem is bármelyik jó választás. Venezuela engem évek óta nagyon vonz, gondolkoztunk már azon, hogy kimegyünk valamilyen önkéntes segélyszervezettel, de van venezuelai menekült ismerősünk, ő egyelőre lebeszélt róla.
2021. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Argentina, Venezuela felejtosek, romokban a gazdasaguk, iszonyatos az inflacio, rengetegen kerultek nehez helyzetbe, megugrott a bunozes, egyhamar nem lesz ott rend.
2021. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A tapasztalatokról írjatok.


Ki hol volt, stb

2021. jún. 12. 22:15
 5/5 anonim válasza:
Brazília, rio de janero nagyon szép!
2021. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!