Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Rómába utazok 4napra, milyen...

Rómába utazok 4napra, milyen biztosítást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy rutinos utazó. Olaszo.-ba milyen biztosítást érdemes kötni online?

2022. jún. 13. 09:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Az Európai Egészségbiztosítási kártyát. Ingyen van, és ügyfélkapun keresztül intézhető.
2022. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tudnál ehhez küldeni kérlek linket, mert hiába googlezok rá, mindent feldob csak a konkrét ügyfélkapus linket nem
2022. jún. 13. 09:43
 3/21 anonim ***** válasza:
24%

Ha OTP-s vagy, akkor világjáró biztosítást. Az európai csomagnak 5000 forint éves díja van és a poggyászra is kiterjed. összefüggő napokban 30 napra szól a biztosítás, de a 12 hónap alatt bármennyiszer utazhatsz vele.


Viszont az EK kártyát mindenképp érdemes kiváltani, mert lehet előbb szóbaállnak veled. Amúgy az EK kártya olyan módon nem pótolja a biztosítást, hogy egyedi mérlegelés, hogy biztosítják-e az adott eseményt. Pl. kartörés esetén biztos kapsz ellátást, de ha elkapod a covidot (vagy maláriát, vagy bármi mást) és be kell feküdnöd, akkor az az orvoson múlik.

2022. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

[link]


Talaltam csak. De ez gondolom holnapig nem jon meg, itt fizikalia kartya kell? Nem eleg csak a folyamat elinditas?

2022. jún. 13. 09:49
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok, az OTP csak példa volt, de bemész a postára és kötsz egy neked megfelelő csomagot. A lényeg, hogy a kártya nem váltja ki a biztosítást.
2022. jún. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem OTP-s vagyok sajna
2022. jún. 13. 09:50
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#4


Az elektorinikus igényléshez ÁNYK nyomtatványkitöltő kell. Ha bemész a lakcímed szerint illetékes Járási Hivatalba, akkor a helyszínen kiállítják neked, minden más esetben jogszabályi 20 nap + kézbesítés

2022. jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igazából nekem olyan kéne, ami már holnaptól érvényes, meg ha nem is ingyenes
2022. jún. 13. 09:54
 9/21 A kérdező kommentje:
A jarasi hivatal = kormanyablak? 😃
2022. jún. 13. 09:54
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Akkor miért nem mész be a nyamvadt postára biztosítást kötni? Egyébként nem, a kormányablak az kormányablak, a járási hivatal meg járási hivatal. Magasabb szintű.


Az utazásban rutintalanság egy dolog, segítünk, de azért a kereső használatában csak nem vagy rutintalan.

2022. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!