Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Friss kapcsolat esetén Valenti...

Friss kapcsolat esetén Valentin napi ajándék a férfinak?

Figyelt kérdés

A barátommal 1,5 hónapja vagyunk együtt. Nincs ötletem, ennyi idő után mit adhatnék neki, még nem is ismerem elég jól. Eleve nem az én világom a Valentin nap, hiszen az év minden napján szeretni kell a párunk, nem csak egy napon. Persze azért valami kis aprósággal szeretném meglepni, viszont semmiképp nem a nyálas sablonokkal, mint egy kulcstartó, plüss, közös képes párna vagy bögre. Valami egyedibb kellene, ami romantikus, de mégsem csöpögős, esetleg még jópofa is lehetne. Először egyébként vacsorát akartam készíteni, de az bizonyos okoknál fogva sajnos kilőve. Esetleg süti lehet. Tudnátok valami egyéb ötletet javasolni?

Huszonévesek vagyunk.


2016. febr. 9. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A süti jó ötlet szerintem. Én egyszer csináltam tiramisut kelyheben és a tetejére kakaóporral "rajzoltam" egy szívet. (Papírból kivágtam.)

Mi nem ünnepeljük igazán, de azért kap tőlem egy pöttyöset, amin most pettyek helyett szívek vannak és egy aranyos üzenet. :D

2016. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ütvefúró
2016. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Süti :D Budai vár
2016. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!