Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek mit adjak a...

Szerintetek mit adjak a barátom 22. születésnapjára? Sajnos nincs túl sok pénzem, ezért valami olcsó és egyedi ajándék kéne.

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
A megoldas a popsiszex. Bar en a 18-ik szulinapjara adtam, de azota is azt emlegeti, hogy anal (hehe) jobb ajandek nem volt. Ja, es nem kerul semmibe, meg nekem is jo volt :$ Idealis ajandek *_*
2013. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gyakori Válaszoló válasza:
100%

Háziállatot! Adj neki teknőst! Biztos örülne neki, hogy évtizedekig vele marad, meg ragaszthat rá papírból készült katanát, miután elnevezte Leonardónak.


Mondjuk Gonorrhoeat ne adj neki, az veszélyes és undorító, megtámadhatja a kismedencét vagy a májat.

2013. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Csinálj neki kuponfüzetet és szexkockákat( 2 kocka kell, egyiken a helyszín, másik a póz legyen feltüntetve) :D

Szerintem tetszene neki! :P

2013. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Trollcika válasza:

2. beszartam :D


bocs, érdemben nem tudok választ adni:D

2013. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 KevinSmk válasza:
adj neki egy képeslapot amire az van írva h PinaPinaPunciVagínaÉsNunci :D XD akkor nem kehet baj xd
2013. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 saszelló válasza:
Magadat,és valami csekélységet!Ha szeret,ettől is eszméletlen boldog lesz !!!! :-)
2013. aug. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fulár válasza:

Teljesen mindegy,hogy mit adsz ha szívből adod!

Érdemben én sem tudok választ adni mert nagyjából ugyan ebben a szituban vagyok.Tavaly még frankó volt az anyagi helyzet most viszont kritikán aluli.Éppen ezért a barátnőm valami egyszerű de szívből jövő dolgot fog kapni de fogalmam sincs,hogy mit.

2013. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha még annyira se ismered hogy nem tudod mit szeretne vagy mivel tudsz neki örömet okozni gondolkozz el rajta, hogy miért vagy vele!
2013. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Törőcsik András válasza:
Ha van egy bele való barát nőd,csináljatok egy hármas szexet.Én értékelném,ha ezt kapnám ajándékba.És végül is mindenkinek kellemes lehet.
2013. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A szexet már sokan írták, de ottvan még a szülinapi torta is, ha más várhatóan nem csinál neki :D
2013. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!