Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vennétek...

Milyen ajándékot vennétek annak, aki megmentette az életeteket?

Figyelt kérdés
2023. júl. 26. 14:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván drágább az életed, 10, de kva kellemetlen helyzetbe tudod hozni már egy csokor virággal is, ha mondjuk van egy féltékeny férje. Plusz nem mindenki bírja az ilyen felesleges hálálkodast. Neki lehet le se jött, hogy szerinted az életedet mentette meg
2023. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
86%
#11 egy férj féltékeny lesz ha egy nő ad neki egy csokor virágot? Xd amúgy nincs férje. Másrészt ez ilyen magyaros gondolkodás, hogy "felesleges hálálkodás", szerintem nem mindennap a nyakán fogok lógni, hanem rendesen megköszönök neki egy olyan dolgot, amit meg kell mert megérdemli. Ez ilyen common sense.
2023. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

"...egy férj féltékeny lesz ha egy nő ad neki egy csokor virágot? "


Nos, a féltékeny férj egy pillanatra el nem hiszi, hogy nőtől kapta q virágot.


Otherwise common sense isn't actually common, in either sense: it is different from person to person, and may not be employed even when many editors could agree on what it is in a particular situation. It is sometimes said, common sense is very rare. So, think about it.

2023. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
90%

#13 ez már csak szájtépés, főleg mert odaírtam hogy férj sincs, nemhogy féltékeny. Nem tudom, miért kell mindenhez ilyen savanyúan hozzáállni, a hideg kiráz tényleg, hogy valaki azonnal segít, mellémáll, meghallgat, kb 10 emberből ha 1 viselkedik így veszélyhelyzetben és utána nem köszönhetem meg mindezt, mert az "felesleges hálálkodás" lenne. Ha megerőszakol az a vadállat, akkor valszeg teherbe is rak, mert peteérésem volt. És úgy ugrott volna az egyetem, a lelki háttérről nem is beszélve.

Kicsit szállj magadba.

2023. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
6%
Ah, micsoda tragikus történet 🥺🥺🥺 Vegyél neki egy villát a Rozsadombon. Szia.
2023. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

"Ha megerőszakol az a vadállat, akkor valszeg teherbe is rak, mert peteérésem volt. És úgy ugrott volna az egyetem, a lelki háttérről nem is beszélve."


Valszeg teherbe nem rák, max ejt, és-sel mondatot nem kezdünk, erőszak estén pedig azonnal kapsz egy esemény utánit, úgyhogy nem kell a hattyú halálát előadni.

2023. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
#16... De jó, tehát ha a válaszoló javít a szóhasználatán, nem kezdi éssel a mondatot, kap egy esemény utánit, akkor nincs is probléma? Mert ezzel csak a hattyú halálát játssza el, hogy hálás mer lenni, mert megmentették egy esetleges erőszaktól...
2023. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Csizmazia István válasza:
100%

Hívd meg egy kávéra és egy süteményre.

Ott beszélgethetsz vele, és ha beszél magáról, magadtól megtalálod a lehetőséget, mivel tudnád viszonozni a segítségét.

2023. aug. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Kései Sirató ***** válasza:
100%

#18-as ötletét tartom a legjobbnak.


A beszélgetéstől függne, hogy mit ajánlanék fel neki.

Esetleg felajánlanám, hogy szükség esetén néha vigyázok a gyerekre, pl. ha fogorvoshoz megy, vagy akármi..


Az egyedülálló anyukáknak elég komoly feladatot jelent megoldani a gyerekfelügyeletet, ha valahova el kell menniük egyedül, főleg ha nincs a közelben nagyszülő.

2023. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

A kategóriát is nézzétek srácok. Szülinapi ajándékról volt szó


Végül egy nyaklánc lett és a család közös ajándékába is beszálltam!

2023. aug. 4. 14:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!