Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Fiúk,lányok szeretitek a...

Fiúk,lányok szeretitek a szülinapotokat ünnepelni?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok jövő héten leszek 26 éves kicsit kettős érzés van bennem örülök neki hogy felnövök de közben kicsit el is szomorit hogy öregszem.

Ti hogy vagytok ezzel ?


2023. máj. 3. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem.

Az éveket nehéz számon tartani, hogy mindig eggyel több, de ez van, mindannyian öregszünk. Később még bánni fogod, hogy ilyen fiatalon kezdtél az öregedés miatt aggódni.

37N

2023. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jól esik, amikor a családom, rokonaim, barátaim, ismerőseim gondolnak rám ilyenkor. 38/F
2023. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az nekem is
2023. máj. 3. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még "lány" voltam, akkor szerettem, mostanában már nem. majdnem40/N
2023. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktuk ünnepelni. 30N
2023. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
60%

Csak családon belül de szerintem az Magyarországon hagyomány.

18F

2023. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ünnepelni, mert az a nap csak is az enyém (kivéve a névnaposokat 😆) de viccet félretéve tényleg azért örülök hogy azon az egy napon sok pozitív ér és örülnek nekem és szeretnek. Legalábbis úgy érzem.
2023. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jövő héten leszek 29. Mióta gyerekeink vannak, nem fújjuk fel a szülinapunk ünneplését, de nincs bajom vele, és a köszöntés is jólesik a családomtól.

Ünnepelni jó.

2023. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!