Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Úgy mentek egymáshoz az...

Úgy mentek egymáshoz az emberek, mintha nem is lenne járvány?

Figyelt kérdés

Az én szűkebb környezetemben (Szfvár) kb semmi sem változott. A lakótömb tele volt rokonokkal, masszív töltött káposzta szag a lépcsőházban, parkoló tele, folyamatos cirkálás a szabad helyért. A 2 szinttel lejjebb lakó 80 éves nénihez is jöttek a gyerekek, unokák, ölelkezés, puszi-puszi "nincs is vírus" jelszóval, vonatok fullon voltak, távolsági buszok úgyszintén. Tegnap este 9-kor egész nagy forgalom a városban. a 20:15-ös Dégre induló busz is majdnem tele volt. (holott elvileg megint érvényes a kijárási).


Ti mit tapasztaltatok? Nem lesz ebből baj?



2020. dec. 26. 10:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
De lesz, majd cirka 2 hét múlva megugrik a fertőzöttek száma.
2020. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Ha te helyesen csináltál mindent akkor mit izgulsz?
2020. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Hozzánk is jöttek pesten lakó rokonok.egyikük élelmiszerboltban dolgozik.maszk senkin sem volt a társaság tagjai közül.

Szerintem ismét felfut a jarvány,de mit lehet tenni?

2020. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
43%

Ebből baj lesz. 2 héten belül látjuk a számokból. Hozzám is akartak jönni karácsonyozni, de én nem fogadok vendégeket. Főleg olyan vendégek jöttek volna, akik 4 hete gyógyultak ki igazoltan a covidból, 2 felnőtt és 3 gyerek. Telefonon keresztül bőven elég Boldog Karácsonyt kívánni! Nem érdekel ha megsértődnek.


Sokan nem mernek a rokonoknak, családtagoknak nem-et mondani. Ez itt a baj!

2020. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
No problem, emiatt majd 2 hét múlva nappal is kijárási tilalom lesz. Aztán ezek az egyének fognak a leghangosabban rinyálni és tüntetni.
2020. dec. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
5 nem, nem miattuk lesz. A lényeg, hogy neked van kit okolnod, és a társadalom még két csoportra lett osztva és egymás ellen fordítva. Nem volt elég öreg vs fiatal, fidesze vs liberális, gazdagabb vs szegény, most vannak a rettegők meg nem rettegők. Jól haladunk az európai diktatúra felé.
2020. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Én ugyanúgy mindent a "járvány" óta, az élet nem áll meg és amíg lesznek csajok...

A vírus pedig biztos megijedt a vakcinától szóval biztos vagyok benne hogy jelentősen csökkenni fog.

2020. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem nyugodj meg minden oke lesz
2020. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem csak a prolik csinálták ezt. Mi mindenkivel megegyeztünk, hogy idén vagy egyáltalán nem találkozunk, vagy a szabadban maszkban. Nem teszünk kivételt. Előre sjnálom az egészségügyet, hogy mivel kell majd megküzdeniük januárban.
2020. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem, sokan eddig is ugyanúgy összejártak... meg miről beszélünk? Amíg minden nap bemész dolgozni, iskolába, sokkal több emberrel vagy összezárva. Semmiben nem változik, hogyha nem a 15 kollégáddal ülsz egy légtérben, hanem 5 unokatestvéreddel.
2020. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!