Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Húsvétkor zárva van minden?

Húsvétkor zárva van minden?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ruhaüzletekre, éttermekre, mozi stb?

Azt tudom, hogy a boltok (mint a penny, aldi...) zárva szoktak lenni.



2022. ápr. 3. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Étterem tuti nem lesz zárva.
2022. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kereskedelmi egységek zárva lesznek, a vendéglátó és a szórakoztató egységek nem, tehát a ruhaüzletek zárva lesznek, az éttermek, mozik nem.
2022. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Miért nincs egyetlen olyan ünnep sem (de tényleg, egy sincs), hogy valaki ne jönne elő ezzel? Miért.

Nincs, posta, nincs futár, nincsenek nyitva az üzletek, csak néhány kivétellel.

2022. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kocsma mindig nyitva van.
2022. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mind meghalunk
2022. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy pár napot nem lehet a családdal kibírni... Minden ünnep előtt szinte már szokás, hogy ilyen kérdések jönnek tucatjával. Szinte már az advent, a nagyböjt, illetve a többi ünnepi készület, vagy ha nincs ünnep előtti napok hagyománya, hogy ilyen kérdéseket olvashatunk tucatra.


Vendéglátóhelyek nyitva szoktak lenni. Boltok zárva vannak.

2022. ápr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os nem nem lehet . Valaki egy 10 tekercses wc papírért rohant a bótba ,csakhogy vegyen valamit. Olyan büszkén lóbálta hazafele 🤣🤣🤣
2022. ápr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
(Én azért kérdeztem, mert nemrég kezdtem el dolgozni egy ruhaüzletben és nem tudtam hirtelen este megkérdezni egyik munkatársamat sem, hogy nyitva leszünk-e. Sajnos tegnap nyitva voltunk, méghozzá egész nap és le sem akarom írni, hogy mi volt... Oltári nagy tömeg, rengeteg nyugdíjas... Biztos nagyon fontos volt az a melltartó vagy póló, amiket megvettek. Legjobb: zárás (este 8) előtt pár perccel odaállít egy nő 2 darab tangával. Rengeteg külföldi ott nézegetett, alig tudtuk a biztonsági őrrel kizavarni őket záráskor... )
2022. ápr. 17. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!