Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Miben illik/ szokás keresztelő...

Miben illik/ szokás keresztelőre menni? A szülőkre és a nagyszülőkre vagyok kíváncsi, a baba ruhái már megvannak.

Figyelt kérdés
Mennyire szoktak kiöltözni?
2019. ápr. 8. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Minimum a bőr cipő + öltöny nadrág + vasalt ing. De zakó sem árt, mert hűvös a templom.

Nőknek kosztüm.


Ezt, hogy nem lehet tudni

2019. ápr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
29%
Szolid elegancia bőven több, mint elég. Azért egy keresztelő miatt ne költsön már az ember több tízezreket ruhára.
2019. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. ápr. 8. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Hát, mikor az első lányomnak volt a keresztelője, volt egy család, akik flip flopban, klottgatyában és izomtrikóban érkeztek, kb mintha eszükbe jutott volna a strandra menet, hogy beugranak a templomba. A gyereket attól még megkeresztelte a pap, nem ezen múlik.
2019. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Én egy sötet szoknyát és egy csinosabb piros blúzt vettem az alkalomra. Simán fel tudom venni mindkettőt pl egy anyák napjára, bámire. Én nem szeretem a kosztümöket. A férjem egy öltönynadrágban éa ingben volt, nyakkendő nélkül. Szerintem nagyestelyi nem kell, de kb mint ahogy egy karácsonykor, ünnepnapkor felöltözik az ember az megfelelő. A mi gyerekeink nem voltak tiszta fehérben, mert 1,5 és 3,5 éves fiúk. Nekik is csinosabb kék nadrágot vettünk és fehér, kék mintás inget. Nagyon helyesek voltak.
2019. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Elegáns, szolíd öltözetben. Férfinak nadrág inggel minimum, az én férjem sötétkék öltönyben volt, fehér inggel, nyakkendő nélkül.

Nőknek ha szoknya, akkor ne mini, visszafogottabb színek, a felső ne legyen kivágott, a vállak se legyenek nagyon szabadon. Én egy törtfehér egyberuhát vettem fel, púder rózsaszín blézerrel és púderrózsaszín cipővel. A keresztszülők fekete-fehér párosításban voltak. Nagyszülő nálunk sajnos már csak kettő van, az én apukám és párom anyukája. Apukám öltönyben, fehér inggel, nyakkendővel, anyósom egy halvány rózsaszín nagdrágban és egy színeiben hasonló hímzett blúzban volt. A többi vendégünk is hasonlóan csinosan, alkalomhoz illően volt felöltözve.

2019. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó kettőnek is a leíràsàt, hasznosnak találtam őket, és értékeltem is!
2019. ápr. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!