Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Ilyen egyszerű halloweeni...

Ilyen egyszerű halloweeni jelmezt tudnátok nekem mondani? Nem kell semmi extra, csak amit mondjuk könnyen össze tudok dobni otthon. És semmi kihívó. Konzervatívan, mert ez egy céges buli. Szóval kinek van valaki jó ötlete?

Figyelt kérdés

Mert eddig még csak a favágóig jutottam (favágóing, nadrág, sapka, házi művér) csak nem tudom, hogy mi legyen a szúróeszközöm :D


Előre is köszönöm a segítséget. :*



2015. okt. 12. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a favágó. Egy kis művér mindent halloweenivé varázsol. :)

A kérdésből nem derül ki, de feltételezem nő vagy, úgyhogy ehhez mérten válogattam, ha rosszul gondolom, akkor kevésbé lesz hasznos a válaszom... :D


Egyéb ötletek:


-madárijesztő (szőke hajjal ideális, szalmakalap, favágóing, farmernadrág, csizma)

[link]

[link]


-fekete macska (ennél egyszerűbb nincs, de sablonosabb se :D Fekete hosszú ujjú, fekete nadrág, fekete cipő, fülek, minimális arcfestés az orrnak bajusznak esetleg)

[link]

[link]


-csontváz (egyedileg elkészíthető otthon egy fekete hosszú ujjú felsőből, alá fehér hosszú ujjú, fekete hosszú nadrág)

[link]


-boszorkány



-kalóz



-Audrey Hepburn:

[link]


-Mary Poppins: [link]

[link]


-vámpír

[link]


-zombi


-Superman női irodai változat

[link]


-bármilyen mesehős (esetleg művérrel, de anélkül is jó)

+ fekete hajhoz: [link]


+ barna hajhoz: [link]

[link]


Minnie egér

[link]


Remélem találsz közöttük kedvedre valót, de nekem a madárijesztő a kedvencem. :)

2015. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Zombi.

De az USA-ban nem feltétlen öltenek ijesztő jelmezt, lehet bármilyen.

2015. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Uuuuuuuramisten :D DE sok, jó ötlet. Köszönöm szépen s sok segítséget mindkettőtöknek <3


Ui.: Az egyeskének üzenném, hogy igen, lány vagyok ;)

2015. okt. 13. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!