Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha nem tudtam...

Mennyire gáz, ha nem tudtam máig (amíg utána nem olvastam), hogy holnap mit ünneplünk, de Azahriah összes számát kívülről fújom? :D

Figyelt kérdés
márc. 14. 12:01
 1/8 anonim válasza:
40%
Nem gáz, hisz a rendszerváltás óta a haza már nem a tiéd, hanem a külföldi tőkéseké.
márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nincs jelentősége,néhány ezer magyart öltek meg utána,de ne foglalkozz vele lényeg hogy internet legyen. Na mikor az nem lesz akkor már fog érdekelni ki volt Batthyány Lajos,mert abban az időben ugyan azt vették el amit te most csak internetnek érzel,tanúsítól magyarul a szabadságukat.
márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha kb 7 év alatti vagy akkor nem gáz. Afölött viszont nem értem, a sulis ünnepseget is ellógod mindig, soha nem volt töriórád se, stb?
márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Sokkal fontosabb, hogy érdekelt, és utánanéztél. Sosem késő művelődni.
márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kürtőskalácska válasza:
100%

Hány éves vagy?

Gondolom nem 8 évesen nézel Azaráját.

márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Szabadkőműves ünnep. Nem vesztettél semmit. De hogy azon a dallamtalan Azahriah fosokon mit szeretsz...
márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Inkább azt tartom gáznak hogy valaki kamu kérdéseket ír ki

Vagy az is lehet opció hogy még általánosba sem jártál

márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
42%
Tudod mi a gáz? Ha 10 évesnél idősebb vagy és úgy fújod Bazária számait.
márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!