Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mit tegyek a nászajándékkal...

Mit tegyek a nászajándékkal ha a pár kijelentette, hogy pénzt akar?

Figyelt kérdés

Nemtudom mit csináljak, oda adjam vagy ne?

Pár napja ezen agyalok, hogy most mit tegyek.

Hónap végén esküvő, megvettem a 4 napos csidicsudi álom kirándulást,wellness,reggeli- vacsi az árban.A menyasszony annyira elakart ide menni, hangoztatta is mikor én jártam ott a férjemmel.

Most pedig kijelentették, hogy mindenkitől pénzt várnak mert drága volt az esküvő.

Az unokatestvéremről van szó, szeretem és megadnék neki bármit de ez így már kicsit sok lenne hiszen 500 + euróba került az álomkirándulása.


Oda kellene adnom vagy adjak helyette pénzt?

Kicsit lesokkolt a kijelentése.



jan. 8. 17:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Én ezt adnám oda. Sokkal többet ér mint a pénz!
jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Én megkérdezném öket. Az ilyen "meglepetések" általában nem jó ötlet, a legtöbb ember nem igazán örül neki.

1-es: nem feltétlen ér többet, ha pl. lakásra gyüjtenek, akkor egy 4 napos szórakozás nem ér annyit, mint az 500 Euro lenne.

jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Eladhatod, ha sikerül, és akkor annyit kapnak, vagy annyit se.
jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
És akkor ezzel mit csinálsz?
jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha az utolsó pillanatban találják ki, hogy pénzt akarnak, akkor én beintenék, adnék 2xhúszezret, az utalványból meg elmennék én magam még egyszer a párommal.
jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Kijelenteném, hogy sorry, de későn szóltak és én már megvettem és azt adnám oda !
jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Pont, mint az utolsó elötti válaszoló. Elmennék erre az útra, ök meg kapnának 10-10 ezer Ft-ot.
jan. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Egy fillért nem adnék. Ha nem fogadják el, akkor középső ujj. Ez a véleményem.
jan. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Én nem variálnék, ezt adnám. Személyesebb, mint csak pénzt adni, szerintem kedves volt tőled, hogy figyeltél rá, hogy ide akarnak menni.

Drága az esküvő? Már nem azért, de ez rajtuk múlik. Mindenki addig nyújtózzon, amíg a takarója ér, aztán ne a násznéppel fizettessék meg a költségeket, mert ők "akartak" egy bizonyos esküvőt.

jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
A kommunikáció csodákra képes - pl. segíthet megismerni a másik gondolatait, kezelni a problémás helyzeteket. Persze csak akkor, ha azzal a féllel kommunikálsz, akinek a gondolatait meg akarod ismerni és nem idegenekkel, akik sem őt, sem téged nem ismernek...
jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!