Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ballagási virágcsokor 3-4...

Ballagási virágcsokor 3-4 ezer Ft-ból hogyan?

Figyelt kérdés
Meghívtak ballagásra és ugye köztudott hogy oda nem illik virág nélkül menni, főleg ha az illető egy lány (most is így van). Sajnos jelenleg anyagilag nem állok a helyzet magaslatán, szó szerint minden forintot meg kell gondolnom, hogy mire költöm. Nem vagyok alapból sem sóher, a szeretteimmel pedig pláne nem. Egyszerűen most egy szűkös időszakon megyek keresztül. Olyan 3-4 ezer Ft-ot tudnék szánni egy kisebb virágcsokorra. Tudnátok tippeket, ötleteket adni hogy honnan vegyem a virágokat? Virágboltban ahogy elnéztem, 800-900-1000 Ft egy szál.

ápr. 23. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig akkor az a megoldás, hogy elmész a virágboltba, és megmondod, mennyi pénzért kérsz virágot.
ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mást tenni, mint amit az előző is írt.

Megmondod mennyi a keret rá és kész:)

ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Lecsapod a virágokat az árok széléről. Én sóher voltam a barátnőmnek nőnapra meg anyák napjára virágot venni de lássák hogy micsoda gentleman úriember vagyok mindig téptem nekik vagy orgonaágat vagy körforgalmakban van virágágyás onnan is letéptem pár tulipánt meg rózsát azt a pénz amit meg virágokra költöttem volna tudtam értelmesebb dolgot venni pl sört magamnak a boltba
ápr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 azt ugye tudod, hogy azért feljelenthetnek, ha a körforgalomból meg hasonló helyekről kiszeded a virágot?
ápr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szál rózsa vagy liliom, és egy szalag rá. A liliom eleve tobb virágos, soknak mutat, q rozsa meg ugye klasszikus.
ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Itt egy példa a rozsara: [link]
ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
kála, flamingó egy szál is jól díszíthető zöldekkel, és megvan ennyiből.
ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Akinek nem tetszik a 4 ezer forintos csokor, az nem érdemel semmit.
ápr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!