Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Az gáz ha csak 100.000ft-ot...

Az gáz ha csak 100.000ft-ot adok ajándékba a nővérem esküvőjére, vagy mennyit szokás adni erre az alkalomra? 25/F

Figyelt kérdés

ápr. 24. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az még sok is. Mi kb egy 20-ast kaptunk/fő.
ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem illik minimum 20at, ez felett pedig annyit amennyit tudsz erre szánni. Főleg mivel a nővéred.



Nekem 15 évvel fiatalabb húgom van, én az esküvőjére 300.000at adtam, de ehez hozzájön elég sok dolog.

1. 40 éves vagyok, jó fizetéssel és szingli így csak magamra kell költenem, simán megengedhetem hogy annyit adják

ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Függ az anyagi helyzetedtől is. Ha milliókat viszel haza havonta és nem kell eltartanod senkit, akkor ez picit kevéske, ha viszont emiatt nem fogod tudni jövő hónapban befizetni a villanyszámlát, akkor túl sok. Átlagos esetben bőven elég.
ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Az már komoly stex ha jobban élsz ha ez nem extra kiadás akkor korrekt .
ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
20 ezer, max. 30 ezer ft elég. A 100. 000 túlzás.
ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5-ös azért a testvérem szóval 100.000ft-nál kevesebbet nem adnék.
ápr. 25. 13:40
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Semmiképpen se kevés.
ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Húgomnak én is ennyit adtam.

Aztán ő is ennyit adott az én esküvőmre.

Más rokonnak 30k per fő adtunk tavaly, ők is nekünk.

ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%
Értem már, milliomos vagy, éa csak azért írtad ki ezt a kérdést, hogy provokáld a népet. Ha ilyen jól megy nektek, szerintem adjál még 100 milliárd ft-ot az esküvőre, az a biztos.
ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
43%

néhány hónapja a reggeli bochkorban hallottam erről egy témát. A meghívott, magát "szakértőnek" nevező ruppotlan idi.óta azt mondta, hogy ki kell számolni, hogy kb. mennyi volt a lagzinak az a része, ami rád esett, és annyit kell adni!

gondolkodtam már akkor, hogy küldök neki egy sms-t, és elküldöm melegebb éghajlatra, ezt a filléres idi.ótát, de nem tettem. Még most is felháborít amit mondott!


Nekem ez a véleményem, ha egyenes ági rokon, pl. testvéred, fiad, stb, akkor kell a legtöbbet adni, a lehetőségeidhez mértem, és minél távolabbi a rokon, az összeg annál jobban csökkenhet.

A 100 ezer, amit a kérdező mondott, szerintem megfelelő, ha van lehetőséged ennél csak többet lehet adni egy tesónak, vagy a lányodnak.

Ha nem rokon, hanem barát, pl. legjobb barátod lagzija, az összeg megint emelkedhet, a lehetőségeidhez mértem. minél távolabbi a barát, vagy csak munkatárs, stb, akkor megint csökkenhet.


szerintem 40-50 már alap. Ennyiből én max a kocsit tudom teletankolni.

ha csak 20-at tudsz adni, lehet nem kellene elmenni.

ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!