Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Barátnőmtől kaptam egy általa...

Barátnőmtől kaptam egy általa festett cipőt (sima, fehér cipőre festett dolgokat), de nem volt szülinapom stb. és szeretném viszonozni. Ti mit adnátok neki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a fejébe vette, hogy készít nekem egy ilyen lábbelit, de se szülinapom, se névnapom, sem másmilyen ünnep nem volt mostanában, ráadásul egy 6-7000 ft-os cipőről beszélünk, tehát mindenképpen szeretném viszonozni egy hasonlóan valamennyire kézzel készített ajándékkal valamikor. Szerintetek mit adjak neki? Egy kapucnis pulcsira gondoltam, hogy én is festenék rá, csak az a baj, hogy így nyáron nem igazán tudná használni. Vagy az baj, ha csak ősszel lepem meg egy ilyennel? (Szintén úgy, hogy semmilyen ünnep sincs akkor). De ha van más ötletetek ilyesmi értékben ne tartsátok magatokban!

2021. júl. 6. 16:41
 1/5 anonim válasza:
28%
Könyvet.
2021. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp valami olyat szeretnék, amire tudok alkotni, egy könyvet pedig nem lenne szívem ilyen célból felhasználni, de azért köszi! Várom a további ötleteket:)
2021. júl. 6. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Egy ékszertartó doboz. Kifested vagy dekupázs.
2021. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1%
Gumikesztyűt, nehogy festékes legyen a keze.
2021. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
79%

Az ékszertartó doboz ötlete nagyon tetszik!


Esetleg kézzel készített ékszer, általad dekorált telefon tok?

2021. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!