Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ezen emberek civilizációs...

Ezen emberek civilizációs szintje kb. hány száz, vagy ezer évvel van lemaradva az átlag fehérek civilizációs szintjétől, szóval hány éve voltak kultúrálisan ilyen szinten a mai európai fehér emberek ősei?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=a821IrzqXFs

Kb. 3:16-tól láthatók ezek az emberek.

Előre leszögezem, hogy nincs bennem semmi rasszizmus, inkább az emberi kultúra fejlődésében hiszek,azért is tettem fel a kérdést.


Szerintem nem kérdés, hogy elég primitívek a videóban látható emberek, viszont nem azért mert a "vérükben" van(Borsodban lakok,a legszegényebb faluban sem viselkednek már így,pedig ugyanúgy romák) és nem is szegénység miatt(mai átlag tanult fehér emberektől ha elvennéd a vagyonukat,és beraknád ezekbe a viskókba, akkor sem kezdenének így viselkedni) hanem egyszerűen nagyon le vannak maradva kulturálisan, nekem ez a véleményem.


A fehér ember is fokozatosan fejlődött az őskortól generációról-generációra, így lett olyan a kultúránk, életvitelünk mint manapság.

A videón látható emberek azért magasabb szinten vannak mint egy ősember, viszont az ókor elején is már piramisok épültek, komoly matematikai tudás stb.. Ezek az emberek viszont messze vannak attól. Vagy esetleg az ókorban is ilyen primitívek voltak az átlagemberek, csak volt egy értelmiségi réteg?

Szóval kb. hol tartanak a fehér történelemmben ezek az emberek?



#emberi fejlettség
ápr. 24. 16:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Érdekeseket írsz, és majd átolvasom őket amiket linkeltél. Arra próbálsz utalni, hogy az őskorban magasabb szinten álltak, de akkor mégis hova lőnéd be fejlettségben ezeket az embereket? Mehetünk még régebbre is, a majmokból fejlődtünk ki, attól azért fejlettebbek ezek az emberek jócskán
ápr. 24. 21:19
 12/13 MDaniel98 ***** válasza:
Hát nem tudom... Én se nagyon szeretnék úgy élni mint a videóban bemutatott emberek, de azért a saját civilizációját mindenki szereti egy kicsit felülértékelni szerintem.
ápr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 TappancsMancs ***** válasza:
Akiket mutattál azok a társadalomból lecsúszottak és nincs közük semmiféle ősi fejlődési szinten megrekedéshez. Valóban talányos - nem foglalkoztam vele - hogy hogyan alakult nekik ilyenre, de vélhetően meglehetősen régen kezdődött és folyamatosan rossz szokásmintákat adnak tovább a családok. Öröklődik és halmozódik a társadalomtól elkülönülésük és a többi is.
ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!