Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ha mindenféle vallási, faji,...

Ha mindenféle vallási, faji, etnikai, szexuális orientációs kisebbséget nagy erővel támogatnak napjainkban, akkor miért csak az önkéntelen cölibátusban élő férfiak maradnak ki a buliból?

Figyelt kérdés

Miért nincs pozitív kampány velük szemben?

A férfi az amolyan feláldozható kategória, nem baj ha boldogtalan, marginalizált sorsra jut?


ápr. 23. 10:37
1 2 3 4 5
 31/48 bollocks ***** válasza:
100%

"Az incelek azért incelek mert bárhogy, bármivel próbálkoznak nem jön össze a szexuális együttlét sehogy."


A bárhogy, bármivel a szexuális együttlét érdekében magában foglalja, hogy meglátogatod a fóti szemétégető környékét 20.000 forinttal a zsebedben (vagy tudja a franc, mennyi a tarifa), ott pedig garantált a "siker". Ha ezt nem tetted meg, akkor a cölibátusod önkéntes.

ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

31


Azt meghagyom neked pajtás.

ápr. 24. 21:57
 33/48 anonim ***** válasza:
83%

Mégis mi lehetne az a pozitív kampány? Az "Anna örök" című vers például érettségin szinte mindig előkerül, Juhász Gyula pedig az incelek egy alfajának, a "reménytelenül szerelmes egy nőbe, aki ráadásul nem is olyan, mint amilyennek szereti, ezért sosem kaphatja meg" típusnak a megtestesítője.


>nem baj ha boldogtalan, marginalizált sorsra jut

-Én meg azért vagyok boldogtalan, mert nincs jachtom, mint a Lölönek, én is lehetek kisebbség?

ápr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

33


Amennyiben a jacht alapszükséglet, igen.

ápr. 25. 08:36
 35/48 bollocks ***** válasza:
87%
Köszönöm, nekem nincs rá szükségem, de a válaszodból jól értem, hogy a "bárhogy, bármivel" kategória tulajdonképpen egy meghatározatlanul szűkített repertoárt jelent az esetedben? Ha azt javaslom, hogy tisztálkodj a csajozás érdekében, arra is az lesz a válaszod, hogy azt meghagyod nekem? Hogy mozdulj ki, ismerkedj? Azt is meghagyod nekem? Mi az a "bárhogy, bármivel", amivel eddig probálkoztál a gyakorin való picsogáson kívül?
ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 Mojjo ***** válasza:
64%
@34: A párkapcsolat meg a szex egyéni szinten nem alapszükséglet, hanem puszta vágy. Pont mint a jacht.
ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

35


A szexért való fizetés nem old fel az incelség alól. Csakis az ingyen, kölcsönös testi vonzalmon alapuló szex. Tudom, nem annyira egybites az incelség definíciója, de szép lassan beivódik.

ápr. 25. 10:31
 38/48 A kérdező kommentje:

“ Mi az a "bárhogy, bármivel", amivel eddig probálkoztál a gyakorin való picsogáson kívül?”


Online kb. 10,000-szer.

Azon kívül eljártam szórakozóhelyekre és szemezések, jeladások híján nyilván semmi nem alakult ki. Régebben sokkal aktívabb voltam szociálisan, nem az a tipikus GYIK-on picsogó voltam.

ápr. 25. 10:32
 39/48 A kérdező kommentje:

36


Oké és az ember nem társas lény hanem remete, ezért olyan ritka, hogy az emberek szexelni akarnak meg párkapcsolatban élni.

ápr. 25. 10:33
 40/48 anonim ***** válasza:
87%

> Csakis az ingyen, kölcsönös testi vonzalmon alapuló szex.

-Semmilyen állami vagy közösségi kampány nem fog testi vágyakat ébreszteni irántad. A Prideon se azért vonulnak az LMBTQ emberek, hogy szeressünk beléjük, hanem hogy respektáljuk, hogy ők mások.

ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!