Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetemre járok és...

Debreceni Egyetemre járok és most kell felvennem majd a 2. tesimet előző félévben aerobic ot csináltam és most is azt szeretnám ua annál a tanárnál az gáz hogy 2 ua a két félévi tesim mert hallottam ilyet, hogy nem merték többen felvenni már ua -t?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán felveheted/felvehetted,nem számít,h ugyanaz vagy sem :)
2013. szept. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 imco ***** válasza:

Á, ne viccelj! Azt veszel fel amit akarsz. Én a 6 félév kötelező tesiből 5 félévig ping-pongoztam. Aztán 10. félévben azt mondták: "Ha államvizsgázni akar meg kell csinálni a 6. félév tesit is!"

Nem volt már választási lehetőség, úgyhogy kénytelen voltam elmenni aerobicozni :D Egy átlagos óra összetétele kb így nézett ki: 30 csaj meg én :D Kánaán!!! Életem legjobb rossz döntése volt, hogy az utolsó pillanatra hagytam azt az utolsó félév tesit :D

2013. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. szept. 12. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Mégis hova sietsz? Amúgy jól leírták előttem, no para. De attól még h egyetemre jársz nem kell kódolva írni az üzenetedet, nem vagy végveszélyben. Ez a sok ua rövidítés nem értelmiségire vall.
2013. szept. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!