Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nekem Niktofóbiám van?

Nekem Niktofóbiám van?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a sötétben, és éjszaka ha innom kell vagy wc-re menni, inkább kivárom a reggelt,mert mintha valaki figyelne úgy érzzem. aki válaszol annak köszi. 10/L

(a fóbiákat a wikipédián néztem)



2012. nov. 8. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak gyerek vagy.
2012. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jól van, mert eddig sem féltem a sötétben de már egy hete mindig gondolok ilyenekre hogy valami van az ágyam alatt, meg néz az ablakból stb..
2012. nov. 8. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Sem a szomjúság nem tesz jót a szervezetednek, sem az, ha nem mész időben wc-re. Megoldás:

1. Lefekvés előtt készíts az ágyad mellé egy pohár innivalót szükség esetére.

2. Állítsd az olvasólámpádat az ágyad mellé olyan közel, hogy a kezeddel elérd a kapcsolót. Tehát ha ki kell menned, csak egy kattintás, és máris világos lesz.

Vagy vegyél egy zseblámpát, és azt tartsd az ágyad mellett / alatt, kézközelben. Ezzel be is nézhetsz az ágy alá, és meggyőződhetsz arról, hogy nincs ott senki és semmi. :)


Azt pedig biztos tudod, hogy ha valaki figyelne, és rosszat akarna neked, akkor tök mindegy, felkelsz-e vagy fekszel tovább... :D


Az is érdekes, hogy eddig nem volt ilyen problémád. Történt valami rossz dolog veled egy héttel ezelőtt? Vagy a közelmúltban, mondjuk egy-két hónapon belül? Stressz, megrázkódtatás, különféle problémák is okozhatnak ilyen furcsaságokat.


Szerintem ha pár napon belül nem múlik el ez a dolog, mondd el a szüleidnek. :)


Jó éjt. :)

2012. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát játszottam valami piros pontos játékkal amikor követni kellett és kiugrott egy fej, de az is 2 éve volt.
2012. nov. 9. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Ááá... Azzal engem is behülyítettek tavaly. :(

Tényleg ijesztő volt, nem csak a ronda fej, hanem a hang miatt is. Pedig én felnőtt vagyok...


Erről jut eszembe: horrorfilmeket vagy krimit nem szoktál nézni? Azoktól is lehet...

2012. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tíz évesen maga az internet is elég félelmetes hely, nem kellene ennyit idejárni, aztán nincs gond.
2012. nov. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!