Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » S mi van akkor ha nem megyek...

S mi van akkor ha nem megyek husvetkor misere?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

semmi. én még életemben nem voltam misén.

VAGY

pokolra jutsz. és majd ott találkozunk

2011. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Jelentem, egyszer voltam misén, 15 évvel ezelőtt. Vígan telnek napjaim, nincs több gondom, mint amennyi misével lenne, elvagyok.

Ha létezik pokol, akkor nem ezen fog múlni, hogy odakerülök. (Jogot tanulok. Mindenképp odakerülök. De legalább lesz sok régen látott barát. :) )

2011. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Meggyónod, utána jársz rendesen. Egyébként semmi különös.
2011. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Az ég világon semmi nem lesz, törődj bele ez a való világ nem jutsz pokolra, de ha igen ott legalább nincs hideg.
2011. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Tudományos rovatban tudományos válasz:

Egy akkora pofont kapsz édes apádtól (a szeretet nevében), hogy a fal kíméletből 2 részletben adja a másikat.


Amúgy miért is kellene elmenned a misére?

Hiszel netán az istenben?

2011. ápr. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hiszek:P s regebb jartam is templomba de most valahogy nem fog ez az egesz.
2011. ápr. 24. 07:52
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha hiszel, akkor irány a templom!

Mégis mit képzelsz?


Ja: hogy mi van, ha nem mész?

Ronda büdös disznó vagy, aki még a hátsó felét is képtelen megmozdítani. Bezzeg itt gépelni, aztán várni a felmentő véleményeket - az megy, nem?

De ezek után ne is várj az istentől semmit!

2011. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Szia drága aggodalmaskodó!

Azért írok, mert szerintem az eddigi válaszokból az ég világon semmi értelmeset nem lehet kiszűrni, még jóindulattal sem :)

Az előbb írtad, hogy hiszel Istenben. Én is, és nem csak hiszem, hogy van, hanem Jézus az Életem. Nem vagyok vallásos, vagyis nem jó cselekedetek által akarok a Mennybe kerülni. A Biblia (Isten tökéletes szava) világosan leírja, hogy ez lehetetlen. Minden ember bűnös, és ezért jogosan kerülhet a Pokolba (ami egy valós, és létező dolog). Ezen az nem tud változtatni, ha elmész egy misére. Az egyetlen esélyünk az, hogy elfogadjuk, hogy Jézus azért jött el, hogy a bűneinknek a büntetését kifizesse. Aki elfogadja Jézus áldozatát, és behívja az életébe Őt, örök élete van. Ezt az örök életet semmi sem veheti el. Az sem, ha nem megyünk el misére :) Ha tényleg Jézusé az életed, akkor bátran keress magadnak egy gyülekezetet, ahol nem arról van szó, hogy a pap felmagasztalja magát, beszél egy kicsit, aztán mehet mindenki a dolgára, hanem egy élő közösséget, ahol az emberek kapcsolatban vannak Istennel, és egymással. Isten erre buzdít minket, hogy ne csak egyedül bolyongjunk, hanem aktív gyülekezeti életünk legyen, ahol kapunk szellemi ételt, és bátorítjuk egymást. Én a Biblia Szól Egyházba járok, de kérheted Istent, hogy mutassa meg, hol a helyed. És ha tényleg hiszed, hogy Jézus a Megváltó, akkor találkozunk a Mennyben! ;) Nagyon áldott húsvétot!

2011. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak megemlíteném, hogy ez itt egy tudományos rovat.

Nem tudom, a kérdés miért ide került - de, ha már itt van, akkor talán mellőzzük a tisztán vallási indíttatású válaszokat.

2011. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
50%
nem tőrténik semMISE:D
2011. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!