Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nézzétek, hogy mit olvastam?

Nézzétek, hogy mit olvastam?

Figyelt kérdés

"Közel annyian akarnak leszokni a dohányzásról, mint ahányan cigiznek. Szóval úgy tűnik, nagy sikere lesz a Lit nevű mobiltelefonos alkalmazásnak. A játék lényege, hogy miután belelehelsz a telód mikrofonjába, a kijelződ mindenféle hang- és képi effekt segítségével megjeleníti, milyen hatással van a nikotin a különböző testrészeidre az adott pillanatban. Az állandó szembesüléstől pedig talán átszoksz a cigirágóra - az most úgyis tök retro."


Ezt olvasta fel a barátnőm nekem a Cosmopolitan (női) magazinból. Na, erre adjatok tudományos magyarázatot, vagy fogjátok a fejeteket (mint én) és írjátok le a véleményeteket.


2010. szept. 27. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg lemaradt szerintem. Az alkalmazás telepítéséhez küldd a Leszokom_vagy_megszopom kulcsszót a 1792-re és az elkövetkező hónapban a cigi árát a telefonszámládban fizetheted ki.
2010. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
P.a.r.a.s.z.t.v.a.k.i.t.a.s!
2010. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Először is: a telefon mikrofonja nem érzékeli a füstöt, szóval az alkalmazás maximum véletlenszerűen jelenít meg képeket.


A dohányosok dohányzás közben nem a telefont fogják bámulni, hanem beszélgetnek, néznek ki a fejükből stb. Tehát semmit sem ér ez a cucc. Rádsul a legtöbb cigiző tudatában van annak, hogy mit művel vele a szenvedélye. Nem hiszem, hogy sokakat elriasztana egy-két kép.

2010. szept. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából a legtöbb ember tudja, hogy mit tesz vele, de nem fogja fel amíg kórházba nem kerül (ő vagy egy hozzátartozója). Ha nem nyomják az arcába, soha nem fogja megérteni magától. De ez az alkalmazás nem fog ezen segíteni.
2010. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ne haragudj, de megkérdezthetem, hogy ezt az októberi cosmosból olvasta fel? Vagy melyikben? Esetleg oldalszámot tudnál nekem szerezni?

Egy cikkről kell cáfolatot írnom. Ez a cikk, pont megfelelne nekem, mert ez szerintem hülyeség.

A véleményem: Szerintem egy dohányos ember tudja, hogy milyen káros a cigaretta és egy ilyen hülye alkalmazás végett biztos, hogy nem fog átszokni a cigirágóra. Mert az annyira retró :D Nanee... Meg a mobil képernyője, hogyan érzékelné a füstöt? Szerintem ez hülyeség :D

2010. szept. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a trukk, hogy a mikrofon melle beepitenek egy erzekelot, ami hivaskezdemenyezeskor bekapcsol, es amikor elkezdesz beszelni valakivel telefonon, rogton kikapcsolja a mikrofont, igy meghiusitva a beszelgetest, ha fustszagot erzekel. Ha nikotinos ragot ragsz, akkor meg nem erzekeli, igy beszelhetsz nyugodtan.:D
2010. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!