Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen gyors a fing mint gáz...

Milyen gyors a fing mint gáz kiáramlási sebessége az anuszból?

Figyelt kérdés
Tegnap haverokkal jobb elfoglaltság híján gyújtogattuk a saját fingunkat, legtöbbször ilyen kis: pzzz vagy pukkk volt kis lángal de nekem sikerült egy ilyet: pttzzzzzzzzt akkora sebességgel hogy ihaly, volt vagy 30 centi a láng! Na és felmerült a kérdés hogy milyen lehet? 10-15 km/h? Ezzel betudok kerülni bármilyen formában a guiness rekordok könyvébe?

2016. febr. 8. 09:14
 1/10 Wadmalac ***** válasza:
97%

Ha visszaég, a Darwin-díj esélyes. :D

Amúgy szerintem tényleg olyan 15-20 km/h lehet a csúcs.

A tüsszentés elérheti a 200 km/h-t. Az ott hátul már intenzív osztályra juttatna. :D

2016. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wadmalac ***** válasza:
96%

Itt van szerintem minden, amit tudni akarsz a témáról:

[link]

2016. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

"Tegnap haverokkal jobb elfoglaltság híján..."

Maholnap 57 leszek. Nekem eddig egy büdös percet se sikerült unatkozni. Nem, mintha hiányozna...

2016. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wadmalac ***** válasza:
Miquel: azért szórakozásra csak jutott egy kis idő, nem? Kinek mi számít annak. Nekik a lufipirózás. :D
2016. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Minekvan ***** válasza:
Ezzel a kérdéssel a NASA is foglalkozott.A űrállomáson a súlytalanság állapotában akció-reakció erők lépnek fel.Gondolom nem sok babkonzervet szállítanak nekik,mert állandóan mozgásban lennének az űrhajósok.
2016. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wadmalac ***** válasza:

Áááá, emlékszem, valahol láttam ilyen számítást, az eredmény valami olyasmi volt, hogy az öt méteres ISS lakómodul egyik végéből a másikba nyugalmi helyzetből indulva több óra alatt tudná valaki elfingani magát. :D

Ahhoz viszont egy szenesvödörnyi babot kéne bezabálni. :D

2016. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Wadmalac ***** válasza:
100%

Szerintem a bab kerülésére nem ez a fő ok.

Az ISS-en az ablaknyitós szellőztetés problémás. :D

2016. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

>"Szerintem a bab kerülésére nem ez a fő ok."

Nemrég láttam is egy műsort, ahol elmondták, hogy elég speciális étrendjük van az ott dolgozóknak, hogy a lehető legkevesebb gáz fejlődjön, ugyanis anélkül is érdekes szagok vannak egy űrállomáson. :)

2016. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Wadmalac ***** válasza:
Én már 10 éve feltaláltam az aktív szenes pelenkát. Sajnos nem védettem le. :D
2016. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg sem merem kérdezni, hogy hogyan merült fel az ötlet. :D
2016. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!